Temat Tygodnia – środa, 12 grudnia br.

  • 12.12.2018, 15:38 (aktualizacja 12.12.2018 16:43)
  • Leszek Wątkowski
Temat Tygodnia – środa, 12 grudnia br. Telewizja Świnoujście
Do kompetencji zastępcy należy m.in. nadzór nad następującymi komórkami organizacyjnymi podległymi Urzędowi Miasta; Wydział Edukacji, Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”, Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie, Wydział Promocji, Szpital Miejski, Wydział Zdrowia i Polityki Społecznej.

W ostatnich wyborach samorządowych Paweł Sujka pełnił odpowiedzialną funkcję szefa sztabu wyborczego Komitetu Wyborczego Wyborców Janusza Żmurkiewicza. Po wyborach, prezydent powierzył pełnienie obowiązków Pawłowi Sujce przez kolejną, pięcioletnią kadencję.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Stanisław
Stanisław 13.12.2018, 00:29
Dobrze się stało, że prezydent nie zrobił rewolucji kadrowej po wygranych wyborach, bo starzy urzędnicy mogli z marszu przystąpić do działań, zamiast przez rok uczyć się nowych ról.

Pozostałe