Kolejny turniej "Baltica Cup 2018"

  • 17.12.2018, 12:05
  • Akademia Piłkarska Baltica
Kolejny turniej "Baltica Cup 2018" Akademia Piłkarska Baltica
W sobotę (15.12), Akademia Piłkarska Baltica była gospodarzem kolejnego halowego turnieju „Baltica Cup 2018”, który tradycyjnie odbył się w hali sportowej przy ulicy Norweskiej 12, na Warszowie. O godz.10:00 swoje zmagania rozpoczęli zawodnicy rocznika 2008 i młodsi. W turnieju oprócz dwóch drużyn gospodarza, uczestniczyły: Junior Police, Football Academy Gryfice, Fala Międzyzdroje oraz Gryf Kamień Pomorski. Zespoły rozegrały mecze w systemie ,,każdy z każdym’’. Poziom rozgrywek był wyrównany, a gra bardzo czysta, co skutkowało przyjemnym dla oka widowiskiem, w którym padło wiele pięknych bramek. Podczas turnieju wyłoniono również króla strzelców, którym został Szymon Olszar – zdobywca sześciu bramek dla AP Baltica.

O godz. 15:00 do kolejnego turnieju, tym razem dla rocznika 2007 przystąpiły zespoły: Junior Police, Chemik Police, Football Academy Gryfice, Fala Międzyzdroje, Flota Świnoujście i oczywiście AP Baltica. Młodzicy również pokazali jak grą w piłkę budować sportowe emocje. Piękne akcje, wiele bramek, to obraz gry tego turnieju, jednak najważniejsza była atmosfera, gdzie i tym razem kibice nie zawiedli. Wszystkie drużyny zostały nagrodzone pucharami. Miło nam poinformować, że statuetkę dla najlepszego zawodnika turnieju rocznika 2007 otrzymał zawodnik AP Baltica -Kajetan Rupar .
Serdeczne podziękowania należą się Panu Tomaszowi Grzybowskiemu z hotelu West Baltic Resort Świnoujście, za ufundowanie pysznej zupy dla wszystkich uczestników turnieju. Również wielkie podziękowania dla tych Rodziców, którzy pamiętali o zaopatrzeniu bufetu, oraz dla Pana Leszka Wagi, za opiekę medyczną podczas „Baltica Cup 2018”. 

Akademia Piłkarska Baltica
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe