Temat Tygodnia - środa, 19 grudnia br.

  • 19.12.2018, 18:49 (aktualizacja 19.12.2018 19:21)
  • Leszek Wątkowski
Temat Tygodnia - środa, 19 grudnia br. Telewizja Świnoujście
Okres zimowy to najtrudniejszy czas do przetrwania i bytowania ludzi. Szczególnie sprawa dotyczy najuboższych mieszkańców oraz tych którzy pozbawieni są własnego ciepłego kąta i pomocy ze strony najbliższych. Jest jednak instytucja w mieście, gdzie potrzebujących nie pozostawia się samym sobie.

Każdego dnia pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie przemierzają wiele kilometrów, by dotrzeć z pomocą do podopiecznych. Żyjemy w czasach, gdzie biedy nie należy się wstydzić a bezradnych, samotnych mieszkańców każdego roku przybywa. Wie o tym doskonale gość Tematu Tygodnia - Gabriela Poniedziałek-Petruk dyrektor MOPR w Świnoujściu. Zapraszamy na to spotkanie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Iza
Iza 19.12.2018, 21:24
Chylę czoła i zawsze podziwiałam bardzo niewdzięczną pracę pracowników socjalnych MOPR.

Pozostałe