Świąteczny koncert…

  • 21.12.2018, 15:10 (aktualizacja 22.12.2018 12:07)
  • Leszek Wątkowski
Świąteczny koncert… Telewizja Świnoujście
Niedawno w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury odbył się Koncert Świąteczny w wykonaniu Chóru Mieszanego „Kantylena”, Zespołu Męskiego „Chwaty” i solistów:

Leonardy Paczkowskiej, Haliny Nowak, Marii Romanowskiej, Jana Adamskiego i Józefa Mola,  pod batutą Barbary Okoń która koncert przygotowała repertuarowo. Wraz z wykonawcami, doskonale bawiła się również licznie przybyła na koncert publiczność, która każdy z wykonanych utworów nagradzała gorącymi brawami. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
miłośnik
miłośnik 24.12.2018, 23:00
Poziom .. bardzo średni. Na pewno nie taki, by prezentować się publicznie. Brawo za trud i poświęcenie, ale siły na zamiary. Połączenie koncertów zespoły amatorskiego z filharmonią było bardzo złym pomysłem.
Paulina
Paulina 22.12.2018, 14:24
Piękny koncert! Basiu, Chwaty i Kantylena jesteście Wielcy i z każdym miesiącem najlepsi!

Pozostałe