Samorządowy Program Informacyjny - grudzień 2018.

  • 26.12.2018, 15:00
  • Tomasz Sawicki
Samorządowy Program Informacyjny - grudzień 2018. Telewizja Świnoujście
To już dwunaste w tym roku wydanie Samorządowego Programu Informacyjnego z udziałem prezydenta Świnoujścia Janusza Żmurkiewicza.

Prezydent Świnoujścia odniósł się w programie do dwóch grudniowych sesji Rady Miasta Świnoujścia - sesji na której głosami 16 radnych przyjęty został budżet miasta na 2019 rok i sesji na której radni w swojej uchwale opowiedzieli się za samodzielnym funkcjonowaniem zakładu stoczniowego w Świnoujściu. Prezydent Żmurkiewicz sporo miejsca w programie poświecił wydatkom budżetowym na inwestycje miejskie w nowym roku. Odniósł się m.in. do działań świnoujskiego stowarzyszenia zielonych i powiedział jak ma zamiar spędzić święta Bożego Narodzenia.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Tomasz Sawicki
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
M.L.
M.L. 27.12.2018, 16:00
Przed nami kolejny nowy rok i znowu p. prezydent będzie musiał wszystko zaczynać od nowa.
Helena
Helena 26.12.2018, 20:13
Mówiąc o ostatnich latach rozwoju naszego miasta, warto niektórym przypomnieć słynne powiedzenie poety i dziennikarza Stanisława Jachowicza - CUDZE CHWALICIE, SWEGO NIE ZNACIE SAMI NIE WIECIE, CO POSIADACIE! Na Święta goszczę dalszą rodzinę z Zabrza, którzy byli w Świnoujściu ok. 9 lat temu. To co zobaczyli obecnie byli zachwyceni, poczynając od pl. Wolności, poprzez park Zdrojowy a na dzielnicy nadmorskiej kończąc. Mamy się czym pochwalić!
Realista
Realista 26.12.2018, 15:48
Ci pseudo zieloni, są tak zieloni, że bardziej zieloni w sprawach miasta być już nie mogą.

Pozostałe