Komunikacja Autobusowa – zakład z przyszłością

  • 4.01.2019, 15:48 (aktualizacja 04.01.2019 18:45)
  • Leszek Wątkowski
Komunikacja Autobusowa – zakład z przyszłością Telewizja Świnoujście
Nowy rok niesie zazwyczaj nowe możliwości i wyzwania, nowe zadania i plany na najbliższą przyszłość. Na planowaniu opiera się codzienna działalność zakładu budżetowego miasta, jakim jest Komunikacja Autobusowa Sp. z o.o.

Zakład dysponuje 23 autobusami w tym 6 pojazdów spełnia wyśrubowane normy techniczne dotyczące ekologii.  Komunikacja Autobusowa zatrudnia dziś 35 kierowców, którzy pracę rozpoczynają na dwie zmiany,  od godziny 5 a kończą około 23. Nowością jest obsługa pasażerska dzielnicy Posejdon, wykonywana całorocznie na linii nr 6. Od niedawna nowością jest zakup  elektronicznych biletów autobusowych na wszystkie linie w systemie mPay. Więcej na temat najbliższych planów autobusowej firmy dowiedzieliśmy się z rozmowy z prezes Zarządu Komunikacja Autobusowa Sp. z o.o. Elżbietą Bogdanowicz.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 5.01.2019, 19:03
To Karsiborska?!
mieszkaniec
mieszkaniec 4.01.2019, 20:26
Autobusy w Świnoujściu nie są moją bajką od kiedy wiceprezydent Michalska namieszała w trasach kursowania autobusów, którymi jeździ się teraz przez pół miasta
Mieszkaniec
Mieszkaniec 5.01.2019, 19:31
A radni w 2013 to zaklepali. Brawo radni

Pozostałe