Rozświetlamy WOŚP-owe serce!

  • 8.01.2019, 16:07 (aktualizacja 08.01.2019 16:11)
  • Harcerski Sztab 27 Finału WOŚP w Świnoujściu
Rozświetlamy WOŚP-owe serce! Harcerski Sztab 27 Finału WOŚP w Świnoujściu
We wtorek, zapraszamy wszystkich na Plac Wolności. O godzinie 17.00 po raz kolejny rozświetlimy WOŚP-owe serce.

To kilkuletnia tradycja symbolizująca ostatnią prostą przygotowań do Finału. Przy wtórze Wolińskiej Orkiestry Bębniarskiej i udziale Zachodniopomorskiego Oddziału Piechoty Najemnej zabłyśnie wielkie metalowe serce, które będzie się świeciło do następnego poniedziałku. Warto przy tym przypomnieć, że serce które rozświetlimy, to dar stoczniowców z naszej MSR, wykonane lata temu na organizowany u nas finał wojewódzki. Raz jeszcze zapraszamy... dodaj swoje serce do naszych!

Harcerski Sztab 27 Finału WOŚP w Świnoujściu
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Micki
Micki 9.01.2019, 07:38
Fakt, ten sztab wośp nie przykłada się do uatrakcyjnienia tej imprezy, ślizgają się na tym co ktoś wymyślił 15 lat temu, nawet bal charytatywny odwołali, bo nie wiedzieli jak go zorganizować
Mieszkaniec
Mieszkaniec 8.01.2019, 23:23
W koło macieju to samo od wielu lat i coraz cieniej, dawniej nawet deszcz nie przeszkadzał by zaplanowane działania WOŚP-owe cieszyły sie dużym zainteresowaniem, ale teraz gdy nie ma nic nowego, to po prostu może być nudne. Dziś o 17. na placu Wolności, widać było tę wośpową mizerotę i kilku tzw. sztabowców, zainteresowanie mieszkańców zerowe! O czymś to świadczy, nieprawdaż?

Pozostałe