Tancerze KTS JANTAR na turnieju tańca w Kamieniu Pomorskim

  • 23.03.2016, 09:13 (aktualizacja 23.03.2016 09:30)
  • E.J.Jaworscy KTS Jantar
Tancerze KTS JANTAR na turnieju tańca w Kamieniu Pomorskim E.J.Jaworscy KTS Jantar
W sobotę 19 marca tancerze Klubu Tańca Sportowego JANTAR Świnoujście licznie odwiedzili zaprzyjaźniony Klub w Kamieniu Pomorskim.

Do rywalizacji stanęły zarówno pary sportowe, biorące udział w turniejach ogólnopolskich, jak i najmłodsze dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tańcem i tańczą tylko na terenie województwa zachodniopomorskiego w kategoriach przedsportowych H,G,F. Warto wspomnieć, że pary sportowe KTS Jantar przywiozły aż 11 medali ! Wyższe klasy taneczne C wytańczyli w kategorii 12-13 lat Dawid Szafrański i Marta Dobek oraz w kategorii 14-15 lat Bartek Rakowski i Weronika Janicka.

Wyniki:

  • Rywalizacja przedsportowa:
  • Do lat 7, klasa H, kombinacja tańców
  • 1 miejsce - Osiński Kacper, Wojciechowska Wiktoria
  • 2 miejsce - Czulak Zuzanna, Płotkowska Nicola
  •  
  • 8-9 lat, klasa H, kombinacja tańców
  • 1 miejsce - Kuśnierek Marek, Nowicka Jagoda
  • 1 miejsce - Gralak Franciszek, Dobek Kasia
  • 1 miejsce - Gąsiorowski Dawid, Pecyna Nadia
  • 1 miejsce - Osiński Kacper, Leonowicz Julia
  • 1 miejsce - Kuśnierek Marek, Rozmarynowicz Marcelina
  •  
  • 8-9 lat, klasa F, kombinacja tańców
  • 3 miejsce - Jaczewski Jakub, Szczeblewska Julia
  •  
  • 10-11 lat, klasa F, kombinacja tańców
  • 1 miejsce - Butkiewicz Igor, Bonczkowska Ilona
  • 3 miejsce - Nowak Damian, Skowron Kamila
  •  
  • Rywalizacja sportowa:
  • 10-11 lat, klasa E, kombinacja tańców
  • 3 miejsce - Tomaszek Hubert, Osewska Julita
  • 5 miejsce - Mazurek Igor, Czajka Ola
  • 6 miejsce - Gonciarz Dominik, Kuczkowska Milena
  •  
  • 12-13 lat, klasa E, kombinacja tańców
  • 6 miejsce - Dębicki Piotr, Przetacznik Dalia
  •  
  • 12-13 lat, klasa D, tańce standardowe
  • 2 miejsce - Szafrański Dawid, Dobek Marta
  • 3 miejsce - Raaen Emil, Nica Natalia
  • 9 miejsce - Krysiak Paweł, Mastalerz Amelia
  •  
  • 12-13 lat, klasa D, tańce latynoamerykańskie
  • 7 miejsce - Raaen Emil, Nica Natalia
  • 9 miejsce - Krysiak Paweł, Mastalerz Amelia
  •  
  • 12-13 lat, klasa C, tańce standardowe
  • 1 miejsce - Sardyga Oskar, Koss Natalia
  •  
  • 12-13 lat, klasa C, tańce latynoamerykańskie
  • 1 miejsce - Sardyga Oskar, Koss Natalia
  • 4 miejsce - Szafrański Dawid, Dobek Marta
  •  
  • 14-15 lat, klasa D, tańce standardowe
  • 1 miejsce - Rakowski Bartłomiej, Janicka Weronika
  • 4 miejsce - Gos Jakub, Śmich Patrycja
  •  
  • 14-15 lat, klasa D, tańce latynoamerykańskie
  • 3 miejsce - Gos Jakub, Śmich Patrycja
  • 6 miejsce - Rakowski Bartłomiej, Janicka Weronika
  •  
  • 14-15 lat, klasa C, tańce standardowe
  • 5 miejsce - Rakowski Bartłomiej, Janicka Weronika
  •  
  • Pow.15 lat, klasa D, tańce standardowe
  • 1 miejsce - Węgrzyński Jakub, Jaczewska Natalia
  •  
  • Pow. 15 lat, klasa C, tańce standardowe
  • 1 miejsce - Babirecki Jakub, Jasek Oliwia
  •  
  • Pow. 15 lat, klasa C, tańce latynoamerykańskie
  • 1 miejsce - Babirecki Jakub, Jasek Oliwia
  •  
  • Pow. 15 lat, klasa B, tańce latynoamerykańskie
  • 3 miejsce - Kaczmarek Igor, Słupińska Kamila

 

Gratulujemy !

E.J.Jaworscy KTS Jantar
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Anka
Anka 29.03.2016, 09:27
piękna młodzież -gratuluję

Pozostałe