Studniówka w… Las Vegas

  • 28.01.2019, 12:35 (aktualizacja 28.01.2019 22:23)
  • Leszek Wątkowski
Studniówka w… Las Vegas Telewizja Świnoujście
W piątek, 25 stycznia br. w jednej z sal bankietowych, tym razem w… odległym Las Vegas odbyła się po raz 72, w historii najstarszej szkoły w mieście – Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I tradycyjna studniówka w której uczestniczyło ponad osiemdziesięciu uczniów klas trzecich, dyrekcja, grono pedagogiczne szkoły i gość specjalny wiceprzewodniczący Rady Miasta Marek Niewiarowski.

Wielkie balowanie rozpoczęło się od poloneza Wojciecha Kilara, według układu choreograficznego, wielokrotnie ćwiczonego pod bacznym okiem Krystyny Kułagi. O przemyślne otoczenie i wystrój sali sportowej, wyczarowując w niej wnętrze kasyna w Las Vegas, zadbała wraz z maturzystami klas trzecich Monika Wawrzyniak. Młodzież gorąco przywitała także wychowawców poszczególnych klas trzecich: Annę Więzowską z kl. III A, Beatę Czajkowską z kl. III A-1, Violettę Piórską z kl. III B  i z klasy III D Tomasza Stróżek. Wszystkie poczynania przed, w trakcie i po balu sokolim wzrokiem ogarniał dyrektor szkoły Piotr Adamczyk. Z dobrze poinformowanych źródeł, dowiedzieliśmy się, że ostatni uczestnicy balu studniówkowego salę balową w Las Vegas opuścili o godzinie 6 rano. Nam pozostaje życzyć tegorocznym maturzystom wiedzy, szczęścia i powodzenia na najważniejszym egzaminie – egzaminie maturalnym!

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Skilled
Skilled 5.02.2019, 19:56
A poza tym tęsknie za Mieszkiem. Piękny utwór. Szkoda tylko, ze przy montażu „dyganie” nie zawsze pasuje do muzyki-panowie z Tv troszkę uwagi. ;)
muzyk
muzyk 5.02.2019, 20:54
jakie dyganie, takie i nagranie:)
Adek
Adek 28.01.2019, 22:42
Kończyłem w Mieszku czteroletnie działania edukacyjne w latach 80. Co jak co, ale studniówkę i jej klimat wspominam do dziś. A polonez z Pana Tadeusza, to najpiękniejszy utwór na świecie!
Uczennica w.w. LO
Uczennica w.w. LO 28.01.2019, 16:15
Bardzo ładny artykuł. Szkoda, że jest błąd rzeczowy: nazwisko kompozytora poloneza brzmi Wojciech KILAR...

Pozostałe