Mieszkańcy bloku z niecierpliwością czekają na usunięcie usterki gazowej!

  • 1.02.2019, 16:06 (aktualizacja 01.02.2019 18:31)
  • Leszek Wątkowski
Mieszkańcy bloku z niecierpliwością czekają na usunięcie usterki gazowej! Telewizja Świnoujście
Do naszej redakcji zadzwoniła mieszkanka z budynku wielorodzinnego wspólnoty mieszkaniowej przy ulicy Monte Cassino 22, że rozpoczęte prace przy wymianie instalacji gazowej w czteroklatkowym bloku mieszkalnym, które w założeniu miały trwać około 14 dni i rozpoczęły się od 15 stycznia 2019 roku trwają do dziś, przez co wszyscy właściciele mieszkań pozbawieni są ciepłej wody i możliwości korzystania z kuchenek gazowych.

W piątek, 1 lutego br. w sprawie zakończenia prac przy instalacji gazowej budynku przy ul. Monte Cassino 22. rozmawialiśmy z Januszem Miszczyszynem zarządcą nieruchomości Renoma. Mamy nadzieję, że firma zewnętrzna wykonująca prace instalacyjne, upora się z tym zadaniem w najbliższym czasie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Norbert
Norbert 1.02.2019, 22:28
Nie tylko prezydent umie liczyć kasę, wykonawcy także, cenniki urząd na inwestycje ma z lat 90 i stąd te różnice zamawiających i wykonawców przetargowych inwestycji.
praktyczny
praktyczny 1.02.2019, 21:53
W latach dwutysięcznych system edukacji stawiał wyłącznie na mgr i doktorów, polikwidowali szkoły zakładowe i branżowe. Teraz odbija się to vwszystkim czkawką, bo więcej mamy filologów jakiśtam a ze świecą szukamy hydraulików, monterów, elektryków, piekarzy, spawaczy itp. Starzy fachmani i złote rączki wymierają a następców brak.
aktualne hasełko
aktualne hasełko 1.02.2019, 20:44
LOKATORZE! MIESZKAŃCU! SZANUJ FACHOWCA BYLE JAKIEGO, BO MOŻESZ NIE MIEĆ ŻADNEGO!
Ryszarda
Ryszarda 1.02.2019, 19:00
W naszej wspólnocie gdy firma zaczynała remont klatki schodowej, to miało być tylko 25 dni. Ekipa zjawiła się następnego dnia w sile 6
"fachowców". Po 8 dniach było fachowców już 4, pozostali przerzuceni zostali na inne pilniejsze fuchy. Po 30 dniach robotę przy remoncie klatki kończyło leniwie aż 2 fachowców. Remont zakończył się po 42 dniach i wcześniej nic nie można było zrobić szefowi firmy, bo zapowiadał, że gdy będziemy marudzić, to remont się przedłuży bo ma tyle roboty, że ledwie się ogarnia! Te kilka dni opóźnienia gazowników, to pryszcz! Fachowcy się teraz cenią i nie można ich denerwować, bo zwiną manele i tyle będzie!
Igor
Igor 1.02.2019, 20:46
Niestety nadeszły takie czasy, że trzeba sie kłaniać w pół fachowcom, prosić ich bardzo o wszystko i Broń Boże czymś urazić, bo inaczej fachowiec pogniewa sie i opuści plac działań i wówczas zostaniemy bez skończonej roboty i.... fachowca

Pozostałe