Samorządowy Program Informacyjny – styczeń 2019

  • 1.02.2019, 16:15 (aktualizacja 01.02.2019 18:23)
  • Leszek Wątkowski
Samorządowy Program Informacyjny – styczeń 2019 Telewizja Świnoujście
W programie prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz mówił między innymi: o nieodpowiedzialnym „żarcie” wysłanym e-mailem niedawno do Urzędu Miasta.

O podjętej na ostatniej sesji Rady Miasta ważnej uchwale o przekształceniu użytkowania wieczystego na własność. O przygotowywanych przetargach i dużych inwestycjach. O budowie drogi ekspresowej S3 oraz o decyzji podjętej przez dyrektora OSiR „Wyspiarz” w sprawie kierownika świnoujskiej mariny żeglarskiej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
skipper
skipper 5.02.2019, 00:34
kajakarz z 23:35
Ty to wiesz czy kolega Ci powiedział
kajakarz
kajakarz 5.02.2019, 08:24
skipper - Znam to z autopsji i nawet tego niejednokrotnie doświadczyłem. Zapewne dla Ciebie jest to nowością i wielkim zaskoczeniem, że układ działa i ma się jeszcze dobrze?
piegus
piegus 4.02.2019, 22:29
Mleko się rozlało i zwolniona p. Masłowska nie powróci już na kierownika mariny więc o co teraz kruszy się kopie?
Jarek
Jarek 4.02.2019, 10:44
Panie Prezydencie jeżeli powiedział Pan że mieszkańcy mają 50 % zniżki przed kamerami w marinie proszę i zmianę w cenniku mariny z 2% na 50 % i wtedy będzie mógł to ogłosić jeszcze raz ze mieszkańcy mają 50 % zniżki napewno się wtedy wszyscy mijscowi rezydenci będą cieszyć z takiej promocji
.Co funkcjonowania mariny jest Pan w dużym błędzie funkcjonuje super widzę bardzo dużą ilość inwestycji na marinie i przez to może nie przynosi dochodów .Na za mała ilość personelu bosmanów powoduje że obsługa zegalarzy tak wygląda ., obiekt jest rozłożony w dwóch częściach i pilnowanie biura i bieganie po kei jest niemożliwe . W sezonie ruch jest prawie nonstop i obsługa powinna być podwójną.w sezonie są dwa biura bosmanów ale powinni mieć mobilna możliwość poruszania i obsługi żeglarzy .Jestem jednym z rezydentów i zarazem mieszkańcem Świnoujścia i w miarę możliwego wolnego czasu spędzam tam czas wolny . Bardzo często widziałem tam po południu Panią Agnieszkę jak sprawdzała i reagowała na różne wydarzenia.jest dużo spraw nie załatwionych ale to chyba nie wina pani kierownik że drewno pruchnieje i urywają się klamk urywane są krany przez żeglarzy itp. jak również pani dyrektor od której też dużo zależy aby pomóc w utrzymaniu obiektu..Napewno dobrym pomysłem jest spotkanie się z częścią Rezydentów mieszkańców i z poza Świnoujścia związanymi z Marina Na Basenie Północnym przed sezonem w gronie Pana Prezydenta Pani Dyrektor OSiRu Kierownikiem Mariny i omówienie różnych spraw które bolą tych co korzystają o tych co prowadzą ten obiekt a jest wiele różnych tematów .
Marynarz
Marynarz 4.02.2019, 17:26
Pana wypwoiedz to tez dowod ze prezydent nie ma podstawowej wiedzy o miescie ktorym zarzadza od juz prawie 20 lat. Kompromitacja po prostu. A obsmianie podpisow zeglarzy jest karygodne. Czy tak prezydent miasta powinien mowic o innych ludziach ktorzy staja w obronie pracownika?
kajakarz
kajakarz 3.02.2019, 23:37
Tych układów i układzików w mieście nie brakuje, dobrze, że p. dyrektor OSiR wzięła się za te rodzinne układy zaczynając od mariny żeglarskiej. Tym żeglarzom, którzy tak ubolewają ze zwolnienia kierowniczki mariny, musiało być tam dobrze na preferowanych warunkach,wprowadzonych przez b. panią kierownik
Krzysztof
Krzysztof 3.02.2019, 23:14
Potwierdzam fakt, że na trasie S-3 od Przybiernowa do Troszyna niewiele się robi, żeby nie powiedzieć, że nic, do tego dochodzą przepychanki z dyrekcją Wolińskiego Parku Narodowego o tereny, daje to obraz, że rok 2023 co do S-3 inwestycja może być oddana z dużym poślizgiem, stąd dziwi mnie trochę optymizm w tym temacie prezydenta miasta.
Zdziwiony bezradnoscia wladzy
Zdziwiony bezradnoscia wladzy 3.02.2019, 23:10
Czy nie uwaza pan prezydencie ze sie pan kompromituje takimi wypowiedziami? Nic pan nagle nie moze w sprawie inwestycji ktore wyborczo obiecal a przeciez o tak wysokich stawkach mowil pan juz w kampanii. Wiec pan wiedzial a mimo to nawijal nam makaron na uszy? Na co teraz pan chce czekac z tymi inwestycjami, az sie pana kadencja skonczy?
Gabriela
Gabriela 3.02.2019, 09:57
Czy ktoś z urzędu sprawdzał jak sprawa przetargów inwestycyjnych ma się w innych samorządach? Przecież wszyscy nie dali sobie na wstrzymanie?
Damian
Damian 1.02.2019, 23:19
Jak prezydent miasta nie będzie się godził na zaproponowane przez wykonawców kwoty, to szkoda czasu na planowanie następnych inwestycji, które nie wiadomo czy zostaną w mieście realizowane. Co z tego, że jest w przygotowaniu kolejnych 30 ważnych inwestycji, jak może nigdy nie zostaną zrobione. Może warto skupić się na 2-3 rocznie i je zrealizować, a niżeli czekać, że wykonawca spuści z ceny? Może też warto przyjrzeć się, jak inne samorządy radzą sobie z inwestycjami i ogłaszaniem przetargów, bo przecież nie jest tak, że inwestycje w Polsce stanęły.
Irena
Irena 1.02.2019, 21:13
Smutna i irytujaca jest sprawa z przetargami...szkoda...ale rzeczywiscie trudno zgodzic sie na takie sumy..nie majace nic wspolnego z wykonaniem prac....Zatem cierpliwosci i dalszych sukcesow,zycze.
Marcel
Marcel 1.02.2019, 20:51
Cyba nie da się przeczekać, lub liczyć na ewentualne zdrowe podejście wykonawców do wielu przetargów. Oni też wiedzą, że kasy miasto nie może latami trzymać na kupce i czekać, że coś się zmieni, lub jakiś inwestor odpuści.

Pozostałe