Rozmowy na czasie

  • 4.02.2019, 12:34 (aktualizacja 04.02.2019 16:50)
  • Leszek Wątkowski
Rozmowy na czasie Telewizja Świnoujście
Zarząd Osiedla Warszów i jego mieszkańcy od kilkunastu miesięcy podejmują śmiałe działania i inicjatywy, mające na celu stały rozwój Osiedla.

Jak powstają najciekawsze pomysły? Kto decyduje o ich realizacji, bądź odrzuceniu? Czemy służą liczne spotkania otwarte zarządu z prezydentem Świnoujścia i naczelnikami wydziałów Urzędu Miasta? Między innymi te pytania skierowaliśmy do uczestników kolejnego programu Rozmowy na czasie. Zaproszenie do programu przyjęli: Dorota Turlejska – zastępca przewodniczącego zarządu Osiedla Warszów, TeresaMatzko – sekretarz zarządu Osiedla Warszów i przewodniczący zarządu Dariusz Krzywda. Zapraszamy!

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Batman
Batman 5.02.2019, 21:13
Super, że działają i wiele pomysłów udaje się zmaterializować. Podziwiam zawsze ludzi, którym się chce coś zrobić dla innych poświęcając swój czas. Bardzo sympatyczny Zarząd Osiedla Warszów. Powodzenia!
Marianna Orańska
Marianna Orańska 6.02.2019, 14:25
oo widać, że Edek tu był i łapkę w dół postawił. Do pracy Edek a nie w internecie siedzieć!

Pozostałe