Co to są PPK?

  • 8.02.2019, 15:09 (aktualizacja 08.02.2019 17:04)
  • Leszek Wątkowski
Co to są PPK? Telewizja Świnoujście
Pracownicze Plany Kapitałowe, od 1 stycznia 2019 roku stały się faktem.

Wychodząc na przeciw licznym pytaniom zainteresowanych, Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie – Wydział Ekonomii i Nauk o Zdrowiu w Świnoujściu w piątek, 8 lutego br. zorganizował specjalistyczną konferencję nt. „Praktyczne Aspekty Wdrożenia Pracowniczych Planów Kapitałowych”. Program konferencji podzielony został na dwa moduły – na których omówione zostały założenia i uczestnictwo w PPK i kwestia pragmatycznego podejścia do obowiązku prowadzenia PPK. Prelegentami byli: mec. Karolina Jankowska-Mazur i mec. Maciej Nowakowski.   

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
babol
babol 12.02.2019, 22:28
Już nie jeden rząd wymyślał systemy i inne pierdoły wymyślnie nazwane, które nie przetrzymywały próby czasu, może za granicą to działa ale u nas w Polsce, jest jak jest i wcale bym w te PPK nie wchodził!
Karol Ostrożny
Karol Ostrożny 10.02.2019, 20:43
Na dotychczasowych pomysłach i rozwiązaniach związanych z kasą a wymyślonych przez ludzi władzy, najgorzej wychodzili szeregowi pracownicy, to oni dostawali w rezultacie końcowym figę z makiem! Dlatego byłbym ostrożny do tych nowinek związanych z kasą i do tego, kiedy zapowiada się, że zysk z tego będzie dopiero po iluś tam latach!
witka
witka 12.02.2019, 13:54
Właśnie ten program został stworzony z myślą o nas, zwykłych ludziach. Rząd w końcu wymyślił taki system żebyśmy mogli zacząć odkładać na emeryturę na prostych i jawnych zasadach. W krajach gdzie coś takiego funkcjonuje sprawdza się i ludzie są zadowoleni, pora na nas
ewa
ewa 10.02.2019, 12:28
PPK to na pewno jest jakieś obciążenie dla firm ale z punktu widzenia pracownika to dobre rozwiązanie, zawsze to jakaś szansa na dodatkowe pieniądze na emeryturze

Pozostałe