Samorządowy Program Informacyjny - luty br.

  • 1.03.2019, 13:10 (aktualizacja 01.03.2019 17:13)
  • Leszek Wątkowski
Samorządowy Program Informacyjny - luty br. Telewizja Świnoujście
Prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz dokonał podsumowania pracy świnoujskiego samorządu w mijającym miesiącu - luty 2019.

Prezydent wraz z wykonawcami wielu inwestycji prowadzonych na terenie miasta zadowolony był z postępu prac w trakcie łagodnej tegorocznej zimy, o której istnieniu przypominają kalendarze. Prezydent m.in. odniósł się do zmiany stref Uzdrowiska Świnoujście, wycinki drzew prowadzonych przez Urząd Morski w Szczecinie na terenach w granicach miasta. Prezydent wypowiedział sie także na temat świnoujskiego zakładu MSR oraz o przyznanych nagrodach uznaniowych pracownikom Urzędu Miasta. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jaworski
Jaworski 2.03.2019, 20:52
Panie prezydencie, dobrze by było gdyby pańskie służby bardziej i częściej przyglądały sie inwestycji na obu promenadach. Przecież praca ekip tam obecnych woła o pomstę do nieba! Jestem tam prawie kazdego dnia i obserwując ten plac budowy, stwierdzam, że takiego bałaganu organizacyjnego dawno nie widziałem, ślamazarnie posuwają sie z pracami i często widzę obrazek, że trzech stoi lub łazi nie wiadomo za czym a pracuje 2-3! Przecież ta inwestycja nie zostanie ukończona do jesieni!
Mieszkaniec
Mieszkaniec 1.03.2019, 21:13
Ma pan dużo racji w sprawie wycinki przez UMS tych drzew. Fakt, nikt głośno nie protestuje! Co do MSR, to myślę, że zanim min. Grubarczyk podejmie decyzję, to będzie po naszej stoczni pozamiatane. Pozdrawiam

Pozostałe