Pożegnanie ze szkołą

  • 1.03.2019, 13:17 (aktualizacja 01.03.2019 17:15)
  • Leszek Wątkowski
Pożegnanie ze szkołą Telewizja Świnoujście
Ostatni dzień lutego br. był również ostatnim dniem pracy dyrektora Szkoły Podstawowej nr 6 im. Mieszka I - Edyty Tomaszek.

Dzień wcześniej w środę, 27 lutego br. wzruszająco przebiegała poszerzona o pracowników administracji i obsługi szkoły, Rada Pedagogiczna na której pani dyrektor podziękowała za wiele lat wspólnej pracy. Natomiast już w czwartek, 28 lutego br. na specjalnym szkolnym apelu, pani dyrektor dziękowali przedstawiciele - uczniowie wszystkich oddziałów SP-6. Tu również nie zabrakło emocji, wspomnień, kwiatów i podziękowań kierowanych w kierunku dyrektor  Tomaszek. Pożegnalny apel szkolny przygotowany został z tańcem, wierszem i piosenkami. Wzruszona pani dyrektor dziękując za kwiaty i życzenia zapowiedziała, że nie rozstaje się z pracą w oświacie i gdy tylko czas pozwoli zawsze chętnie uczestniczyć będzie w imprezach szkolnych. Edyta Tomaszek z dniem 1 marca br. powołana została przez prezydenta Świnoujścia Janusza Żmurkiewicza do objęcia stanowiska naczelnika Wydziału Edukacji Urzędu Miasta. Edyta Tomaszek w październiku br.  obchodzić będzie jubileusz 25-lecia pracy zawodowej w świnoujskiej oświacie.  

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Bogdan
Bogdan 1.03.2019, 21:09
Takich pożegnań nie sposób zapomnieć. Pani Edyto, jako dyrektor szkoły była pani pół urzędniczką, teraz została pani stuprocentową:))
Eva
Eva 1.03.2019, 20:30
To są zawsze chwile pełne wzruszeń, bo już nigdy nie będzie tego samego, zapewne zabraknie pani Dyrektor tego codziennego szkolnego gwaru, tych kilku urwisów co potrafili podnieść natychmiast adrenalinę i tych spotkań z rodzicami, którym tłumaczyć trzeba, że wychowanie wynosi się z domu, w szkole pozostaje czas na edukację. Wszystkiego dobrego pani Dyrektor i sprawdzenia się w nowym miejscu pracy.

Pozostałe