Prezydent i radni podziękowali za wieloletnią pracę

  • 1.03.2019, 13:21 (aktualizacja 01.03.2019 17:06)
  • Leszek Wątkowski
Prezydent i radni podziękowali za wieloletnią pracę
W czwartek, 28 lutego br. na forum Rady Miasta, prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz, przypomniał radnym sylwetkę naczelnika Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Janiny Śmiałkowskiej.

Prezydent nie szczędził pani naczelnik pochwał i podziękowań za pracę i dokonania w okresie transformacji oświatowych w mieście, słowa wyróżnienia poparł wręczając statuetkę i bukiet kwiatów. Bukietem kwiatów i najlepszymi życzeniami w imieniu Rady Miasta podziękowała za długoletnią współpracę pani naczelnik, przewodnicząca Rady Miasta Elżbieta Jabłońska. Z dniem 1 marca br. po ponad 20 latach pracy na stanowisku naczelnika Wydziału Edukacji Janina Śmiałkowska przechodzi na zasłużoną emeryturę.  Janina Śmiałkowska, pracę w świnoujskiej oświacie rozpoczęła 1 września 1985 roku w Szkole Podstawowej nr 1, następnie była nauczycielem w Zespole Szkół Zawodowych nr 1. Nie rezygnując z pracy w oświacie trafiła do Urzędu Miasta, gdzie pracę rozpoczęła jako inspektor w Wydziale Kultury, Oświaty, Sportu i Spraw Społecznych. Na stanowisko naczelnika Wydziału Edukacji powołana została 1 stycznia 1998 roku. W świnoujskiej oświacie przepracowała łącznie ponad 32 lata.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
A.C.
A.C. 1.03.2019, 20:20
Co by nie powiedzieć, to jednak przykre są chwile pożegnań. Pani Śmiałkowskiej życzę dużo spokojnych, udanych dni i oczywiście zdrowia do realizacji ich marzeń poza urzędem :)

Pozostałe