Program "Maluch+" realizowany na wyspach praktycznie

  • 5.03.2019, 15:48 (aktualizacja 15.03.2019 18:22)
  • Tomasz Sawicki
Program "Maluch+" realizowany na wyspach praktycznie
Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej wprowadziło roczny Program "Maluch+" w założeniu wspierać ma rozwój instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 - żłobków, klubów dziecięcych i dziennych opiekunów.

Beneficjenci programu mogą otrzymać dofinansowanie do tworzenia i funkcjonowania takich miejsc opieki. Jak zaznacza Ministerstwo Rodziny celem Programu "Maluch+" jest zwiększenie dostępności terytorialnej i finansowej miejsc opieki dla wszystkich dzieci, w tym dzieci niepełnosprawnych oraz wymagających szczególnej opieki. Samorząd Świnoujścia ponownie w roku 2019 wystąpił do wojewody zachodniopomorskiego o środki do uruchomienia Programu „Maluch+” Odpowiedź od wojewody nadeszła pozytywna o czym mówi zastępca prezydenta Świnoujścia Paweł Sujka.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 

Tomasz Sawicki
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe