Pierwsza ucieszy zapewne najmłodszą widownię, jest to baśń pt. Robaczki z Zaginionej Dżungli. Natomiast drugą nowością, jest film pt. Całe Szczęście, przeznaczony dla dorosłej widowni. Jest to pełna uroku miłosna historia w reżyserii Tomasza Koneckiego. Dyrektor kina Joanna Stanny, zaprasza tradycyjnie do udziału w naszym piątkowym konkursie filmowym. Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku, 11 marca br. do godziny 12. Pod adresem: [email protected] do rozlosowania mamy dwa zaproszenia do Kina Cinema 3D na dowolnie wybrany seans filmowy.
Spotkajmy się w kinie...
Od piątku, 8 marca na ekrany świnoujskiego Kina Cinema 3D wchodzą dwie filmowe nowości.
- Leszek Wątkowski
- 08.03.2019 15:48 (aktualizacja 30.09.2023 21:30)

Autor: screen filmu "Całe szczęście"
Data dodania:
08.03.2019 15:48
Temperatura: 25°C Miasto: Szczecin
Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 8 km/h
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Kierowca
Treść komentarza: Jak można tak traktować ludzi żeby na parking nie
Można było wjechać bo Agatowska sobie bramownice wymyśliła - w końcu jakoś sukces :)))))
Data dodania komentarza: 1.06.2026, 15:21
Źródło komentarza: Rozmowy na czasie – Jarosław Włodarczyk oraz Karolina Romańska
Autor komentarza: Tadeusz
Treść komentarza: Postawić bramownice najlepiej przed wjazdem do tunelu i na granicach .... problem z głowy a i przed promami - Tego by Bareja nie wymyślił.
Data dodania komentarza: 25.05.2026, 22:31
Źródło komentarza: Rozmowy na czasie – Jarosław Włodarczyk oraz Karolina Romańska
T
Autor komentarza: wydawca ZTV
Treść komentarza: Mistrzostwa były transmitowane na żywo - zapraszam na nasz profil społecznościowy Facebook i YouTube.
Data dodania komentarza: 29.04.2026, 22:18
Źródło komentarza: Uroczyste otwarcie Pucharu Polski w Karate Kyokushin – Świnoujście 2025
Autor komentarza: Poszukiwacz
Treść komentarza: Jest gdzieś wideo z mistrzostw?
Data dodania komentarza: 28.04.2026, 20:12
Źródło komentarza: Uroczyste otwarcie Pucharu Polski w Karate Kyokushin – Świnoujście 2025
Autor komentarza: nauczycielka
Treść komentarza: Pamiętam Panią Dorotę jeszcze ze szkoły średniej. To niesamowicie inteligentna osoba, posiadająca bardzo szeroki zakres wiedzy z wielu dziedzin. Najlepsza radna jaka kiedykolwiek zasiadała w RM Świnoujścia.
Data dodania komentarza: 16.04.2026, 16:00
Źródło komentarza: Rozmowy na czasie: Dorota Konkolewska i Roman Momot
T
Autor komentarza: Leo
Treść komentarza: Wydaje mi się , że powinna być dwukadencyjność również dla radnych. Panowie widać, że są chyba już zmęczeni a już na pewno nieprzygotowani i ślizgają się po tematach. Takie gadanie dla gadania. Może redakcja wyśle im wcześniej pytania, aby się przygotowali...
Data dodania komentarza: 2.04.2026, 19:17
Źródło komentarza: Rozmowy na czasie - Sławomir Nowicki i Leszek Waga
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze