Uwaga kierowcy. Rusza budowa pasa dla oczekujących na przeprawę „Centrum”.

  • 11.03.2019, 18:18
  • UM Świnoujście
Uwaga kierowcy. Rusza budowa pasa dla oczekujących na przeprawę „Centrum”. Telewizja Świnoujście
Od wtorku 12 marca do 31 maja 2019 roku na ulicy Pomorskiej przed ogólnie dostępną przeprawą promową „Centrum”, na odcinku około 1 km, wystąpią utrudnienia w ruchu pojazdów. Związane jest to z budową dodatkowego pasa dla pojazdów oczekujących na przeprawę.

Utrudnienia będą polegać na dwustronnym zwężeniu jezdni z obu kierunków ze względu na prowadzone prace w poboczu drogi. Przejściowo na krótkich odcinkach  będzie wprowadzany ruch jednostronny z ręcznym sterowaniem. 
Prosimy o rozważną jazdę , przestrzeganie oznakowania pionowego, poziomego i świetlnego oraz respektowania poleceń osób odpowiedzialnych za kierowanie ruchem. Za utrudnienia przepraszamy.
 

UM Świnoujście
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe