Sztab WOŚP podsumował finałowe działania

  • 13.03.2019, 13:10 (aktualizacja 13.03.2019 14:19)
  • Leszek Wątkowski
Sztab WOŚP podsumował finałowe działania Telewizja Świnoujście
We wtorek, 12 marca br. w sali Miejskiej Biblioteki Publicznej odbyło się spotkanie podsumowujące ostatecznie 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu.

W spotkaniu podsumowującym Świnoujski finał zaproszeni zostali przedstawiciele firm, instytucji i osób prywatnych, którzy czynnie wspierali działania na rzecz WOŚP. Za to zaangażowanie serdecznie podziękował wszystkim szef Miejskiego Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Mirosław Nieśpelski. W trakcie spotkania odsłonięta została na tablicy, ostateczna kwota zebranych złotówek 27 Finału - jest to kwota 205.066 złotych. Nie zawiedli również członkowie Harcerskiego Klubu Honorowych Dawców Krwi "Kropla Życia", dzięki ich działaniom, przed, w trakcie i po 27 Finale WOŚP udało się pozyskać aż 84,6 litrów bezcennego leku jakim jest krew. W trakcie spotkania zapowiedziano, że Sztab i ludzie go tworzący, przygotowują się do 28 Finału WOŚP na wyspach, który odbędzie sie w styczniu 2020 roku.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe