Marynarka Wojenna RP zakończyła mistrzostwa

  • 05.04.2019, 15:04 (aktualizacja 05.04.2019, 17:30)
  • Tomasz Sawicki
Marynarka Wojenna RP zakończyła mistrzostwa Telewizja Świnoujście
Przez dwa dni (3 i 4 kwietnia br.) w Świnoujściu na obiekcie stadionu miejskiego OSiR „Wyspiarz” odbywały się Mistrzostwa Marynarki Wojennej RP w Biegach Przełajowych.

Marynarka Wojenna RP w sześciu zespołach wystawiła najlepszych biegaczy, w tym kobiety, które na co dzień na różnych stanowiskach służą w jednostkach Marynarki Wojennej RP. Organizatorem Mistrzostw we współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” była  8 Flotylla Obrony Wybrzeża, którą jako gospodarz reprezentował komandor podporucznik Marcin Malkowski. W czwartek, 4 kwietnia br. o godzinie 14 na stadion do zawodników przybył dowódca 8FOW komandor Piotr Nieć, który pogratulował sportowej rywalizacji, natomiast najlepszym zawodnikom wręczył  medale i puchary. Drużynowo I miejsce w biegach przełajowych zajęła ekipa wystawiona przez Brygadę Lotnictwa Marynarki Wojennej  z Gdyni. II miejsce w zaciętej rywalizacji biegowej zdobyła drużyna wystawiona przez Centrum Specjalistów Marynarki Wojennej z Ustki, natomiast trzecie miejsce w mistrzostwach zdobyła drużyna z 3 Flotylli Okrętów z Gdyni. Biegacze  wystawieni przez gospodarzy imprezy – 8 Flotylli Obrony Wybrzeża zajęli drużynowo  4 miejsce. Teraz najlepsi zawodnicy przygotowywać będą się w swoich macierzystych jednostkach d udziału w mistrzostwach na szczeblu centralnym, które odbyć mają się jesienią bieżącego roku.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Tomasz Sawicki
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
RP
RP 06.04.2019, 20:48
Przełaje na stadionie?

Pozostałe