Rozmowy na czasie

  • 08.04.2019, 14:56 (aktualizacja 08.04.2019, 15:20)
  • Leszek Wątkowski
Rozmowy na czasie Telewizja Świnoujście
Cytując klasyka, to najlepiej żeby nic nie było! Takie wrażenie można odnieść po lekturze petycji wystosowanej do Rady Miasta Świnoujścia przez Stowarzyszenie Zielone Wyspy, które od pewnego czasu torpeduje wszelkie inwestycje miejskie, które związane są choćby z wycięciem jednego drzewa na terenie jej powstania.

Od kilku lat decydenci w Szczecinie czy w Warszawie „przymierzają” się do budowy w Świnoujściu głębokowodnego terminala kontenerowego. Nikt z decydentów radnym Rady Miasta w Świnoujściu oficjalnie tej inwestycji nie potwierdził. Do miasta docierają przy okazji różnych innych inwestycji morskich, niepokojące wieści, że budowa ma być objęta tzw. specustawą. To dwa główne tematy, na który dyskutowali zaproszeni do programu  Rozmowy na czasie radni: Sylwia Marszałek – Grupa Morska, Ryszard Teterycz z SLD i radny Andrzej Mrozek z PiS. Zapraszamy!   

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
hodowca
hodowca 13.04.2019, 20:04
Z tego co wiem to tylko krowy nie zmieniają poglądów, ludzie i owszem
Mieszkaniec
Mieszkaniec 13.04.2019, 16:25
Pani Marszałek razem z 2 kolegami z zarządu jako jedyni wstrzymali się od wyrażenia sprzeciwu o budowy Portu Kontenerowego jak była dyskusja na spotkaniu na Warszowie. Więc niech teraz świętoszki nie udaje bo wszyscy to widzieli. Jak taka teraz niby przeciwna to czemu wtedy nie poparła reszty mieszkańców?
observer
observer 11.04.2019, 11:37
Widzę, że radna Sylwia Marszałek zmieniła image, czy zmieniła się również wewnętrznie?
zdziwiony
zdziwiony 08.04.2019, 21:08
Trochę dziwni ekolodzy z tych wysp. Zazwyczaj wszystkie firmy walczące o przyrodę wręcz namawiają dziennikarzy by się z nimi spotkać, z tego co słyszę nasi zieloni unikają mediów jak ognia. Czyżby nie mieli nic do powiedzenia i "walczą" za pomocą płacht papieru na słupach ogłoszeniowych!? Płacht papieru do których produkcji musieli wyciąć drzewa.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 08.04.2019, 19:47
Jak wprowadzą przy budowie Portu Kontenerowego w Świnoujściu specustawę, to wszystkim stękającym i protestującym w sprawie inwestycji zamkną paszcze. Ci ekolodzy będą mogli najwyżej petycje pisać na.... Berdyczów. Osobiście cieszę się z portowej inwestycji, bo miasto portowe powinno się rozwijać i zarabiać.
Bolo
Bolo 08.04.2019, 19:33
Czy Zielone Wyspy będą protestować również w sprawie budowy terminala kontenerowego na Warszowie? Bo gdy na zlecenie UMS ciachali drzewa przy falochronie, to nie kiwnęli palcem!

Pozostałe