Inauguracyjny straż aikido

  • 08.04.2019, 16:16 (aktualizacja 08.04.2019, 16:21)
  • Klub Aikido Cuore Kamil Starski
Inauguracyjny straż aikido Klub Aikido Cuore Kamil Starski
W sobotę w świnoujskim Klubie Aikido Cuore odbył się inauguracyjny straż aikido w ramach Zrzeszenia Klubów Aikido Polska. Zajęcia prowadzili mistrzowie aikido stylu Kobayashi Ryu - Arkadiusz Jadczak 5 dan główny instruktor Klubu Aikido Taiso prowadzący zajęcia w Szczecinie, Goleniowie i Gorzowie oraz Bartosz Ciechanowicz 4 dan autor najnowszych publikacji o tematyce aikido "Elementarz Aikido", "Bokken" oraz "Kij w aikido" główny instruktor Pomorskiej Akademii Aikido prowadzący zajęcia w Kołobrzegu i Koszalinie.

W seminarium oprócz uczniów klubu ze Świnoujścia udział wzięli aikdocy ze Szczecina, Legnicy, Koszalina, Kołobrzegu i Warszawy razem ok. 70 osób. W miłej i sympatycznej atmosferze mistrzowie zaprezentowali techniki ręczne jak i z użyciem broni (jo) w 4 godzinnym bloku. Seminarium było pierwszym z cyklu szkoleń dodatkowych w Klubie Aikido Cuore Świnoujście. A już w czerwcu gościć będziemy po raz pierwszy Jacka Wysockiego posiadacza najwyższego stopnia Aikido w Polsce 8 dan autora wielu publikacji oraz filmów o tematyce aikido, od ponad 40 lat bezprzerwy prowadzącego seminaria i staże w Polsce i zagranicą.

Klub Aikido Cuore Kamil Starski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe