Ruszyła 11. Edycja Baltic Business Forum w Świnoujściu

  • 10.04.2019, 11:54 (aktualizacja 10.04.2019, 14:36)
  • Tomasz Sawicki
Ruszyła 11. Edycja Baltic Business Forum w Świnoujściu Telewizja Świnoujście
W Świnoujściu w dniach 10-12 kwietnia br. w salach Hotelu Radisson Blu z udziałem ponad trzystu gości odbywa się 11. Edycja Baltic Business Forum.

Jest to kolejne bogate w treści wystąpienia i spotkania oraz w wymianę doświadczeń gospodarczych trzydniowe spotkanie przedsiębiorców, przedstawicieli rządu, samorządowców, ekspertów gospodarczych i organizacji pozarządowych. W programie m.in. prelekcje, debaty i otwarte dyskusje o tym, jak uwalniać energię dla rozwoju gospodarczego. Wzorem lat ubiegłych część debat otwartych  zostanie dla zainteresowanych problematyką mieszkańców i gości Świnoujścia. „Naszą misją jest poszukiwanie energii dla rozwoju w każdym obszarze prowadzenia działalności gospodarczej. Staramy się budować, łączyć, tworzyć – dogodne warunki do wymiany poglądów, prezentacji doświadczeń i osiągnięć czy budowania wzajemnych relacji”- stwierdził organizator  i gospodarz  BBF Jacek Piechota prezes Zarządu ENEIA (Europe-North-East International Association) Dziś, w pierwszym dniu 11. Edycji BBF dopowiedział więcej...

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Tomasz Sawicki
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe