Temat Tygodnia - środa, 24 kwietnia br.

  • 24.04.2019, 15:46 (aktualizacja 24.04.2019, 16:04)
  • Leszek Wątkowski
Temat Tygodnia - środa, 24 kwietnia br. Telewizja Świnoujście
17 dzień trwa strajk nauczycieli w oświatowych placówkach Świnoujścia i nic nie zapowiada, żeby miał się szybko zakończyć. Rozumiemy problemy oświaty i ludzi w niej pracujących, rozumiemy też dylematy dyrektorów szkół gdzie trwa akcja protestacyjna, rozumiemy też zniecierpliwienie rodziców, którzy nie mają już wolnych dni by pozostać z dzieckiem w domu, dzieckiem które od wielu dni nie uczęszcza do swojego ulubionego przedszkola. Rozumiemy też troskę rodziców i samych tegorocznych maturzystów, którzy maja nie lada dylemat związany z egzaminem maturalnym.

Dziś już nieco więcej możemy przekazać dobrych informacji dotyczących nauczycielskich strajków. Gościem programu Temat Tygodnia był Piotr Adamczyk dyrektor Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I w Świnoujściu.Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Dariusz
Dariusz 24.04.2019, 21:29
Cóż, dla mnie jako rodzica to jest to bardzo dobra wiadomość, że egzaminy się odbędą. Popieram nauczycieli, ci niech strajkują nadal tylko po maturach naszych dzieci

Pozostałe