Rozmowy na czasie

  • 06.05.2019, 12:00 (aktualizacja 06.05.2019, 19:03)
  • Leszek Wątkowski
Rozmowy na czasie ZTV Świnoujście
Zaproszeni do studia radni Rady Miasta Świnoujście dyskutowali nad tym jak Miasto zostało przygotowane do długiej majówki na wyspach.

Okazuje się, że Świnoujście w tych pierwszych dniach maja, bez względu na pogodę odwiedza znaczna część turystów nie tylko z ościennych województw, ale z całego kraju. Co chociażby widać po kilometrowych kolejkach na promy i braku miejsc do parkowania na terenie miasta. Drugim tematem do dyskusji była zwołana na poniedziałek, 6 maja br. nadzwyczajna sesja Rady Miasta w sprawie ustalenia kierunków działania dla prezydenta Miasta Świnoujście, zmierzających do wypłacenia pełnego wynagrodzenia za okres strajku w oświacie wszystkim strajkującym nauczycielom oraz innym pracownikom oświaty. Sesja ta została zwołana na wniosek grupy radnych. Zaproszenie do programu przyjęli: radna Elżbieta Jabłońska – przewodnicząca Rady Miasta (PO), radny Sławomir Nowicki – przewodniczący Komisji Gospodarki i Budżetu Rady Miasta (GM) i radny Stanisław Bartkowiak (SLD). Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Guco
Guco 06.05.2019, 21:30
Rozgrzebany fragment promenady i wejścia na plażę, remont drogi przy promach i granicy z Niemcami nie są najlepszą wizytówką i ułatwieniem dla tysięcy majówkowych gości
Pronobis
Pronobis 08.05.2019, 15:09
Guco : a możesz zrozumieć ,że to ostatnie lata dofinansowania z RPO ?? i lepiej teraz to wytrzymać i naprawdę trzymać kciuki za pozytywny finał tych inwestycji ? za 2-3 lata już tak łatwo ni będzie z kasa ....
Eva
Eva 06.05.2019, 20:53
Nie zgadzam się z wypowiedzią p. Bartkowiaka, który twierdzi, że nauczyciele strajkując wykonywali pracę i trzeba im zapłacić. Przychodzenie w czasie strajku do szkoły to żadna praca! Co mają powiedzieć ci co pracowali w czasie strajku z dziećmi i popierali strajk? Może powinni wynagrodzeni być podwójnie przez dyrektora placówki?
wyborca
wyborca 06.05.2019, 20:35
Niestety Panie Bartkowiak nie zgadzam się z Panem że nauczycieli rozlicza się z dopuszczenia do egzaminów uczniów , ponieważ oni chcieli nie dopuścić do tego , a rząd i rodzice pokrzyżowali im plany , ponadto jakość nauczania jest bardzo niska większość uczniów chodzi na korepetycje . Nie pracowali to nie powinni dostać wypłaty.

Pozostałe