Temat Tygodnia - środa, 8 maja br.

  • 08.05.2019, 15:13 (aktualizacja 08.05.2019, 17:49)
  • Leszek Wątkowski
Temat Tygodnia - środa, 8 maja br. ZTV Świnoujście
Gościem programu był prezes Świnoujskiej Organizacji Turystycznej Piotr Piwowarczyk.

Z naszym gościem rozmawialiśmy o m.in. o podsumowaniu długiej majówki na wyspach oraz o ważnych datach i obchodach rocznic w Świnoujściu. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 13.05.2019, 22:20
Szanownii Panowie
Jaka jest strategia marketingowa miasta?
Co samorząd zamierza zrobić w latach 2020 - 2025?
W jakim kierunku?



Pronobis
Pronobis 13.05.2019, 16:30
Pan Piotr... fakt pasjonata ,miłośnik ale i analityk władzy lokalnej....
Kiedyś widziałem Pana Piotra w fotelu prezydenta tego miasta a dziś ??
Trzeba posiadać wyczucie na którego konia postawić a coś mi mówi ,że Pan Piotr chyba za mocno kombinuje... z całym szacunkiem dla Pana Piotra - ta klacz ulegnie kontuzji jeszcze przed startem .. .za 4 lata.
Pozdrawiam
ps: Panie Piotrze ....ŚOT to kółeczko wzajemnej adoracji ... czekamy na zmiany i więcej innowacyjnych turystycznych projektów ...
Port kontenerowy .. może Panu dać większego wsparcia niż się tylko wydaje.. trzeba tylko rozmawiać...
Irena
Irena 11.05.2019, 15:32
Znakomita znajomosc rzeczy,gotowe rozwiazania...czlowiek orkiestra,pasjonata....i pomyslec ,ze tylko P.Piotrowi na tym zalezy.....wstrzasajace i niezrozumiale....daje do myslenia.
Samorząd
Samorząd 11.05.2019, 10:31
Nie ma sensu bić głową w beton Panie Piotrze. Trzeba poczekać z 4 lata - jak odejdą Ci Państwo pojawi się okazja może nowi ludzie -
nowa władza- zrozumie co jest ważne. Pozdrawiam
Anita
Anita 08.05.2019, 22:32
Okolice latarni już dawno powinny pięknie wyglądać. Wstyd tam kogokolwiek kierować a latarnia taka piekna. Wladza nie widzi tego balaganu?
mieszkaniec
mieszkaniec 08.05.2019, 21:51
W czasie gdy urzędnicy z miasta zwężają remontowane ulice, robią z nich jezdnie jednokierunkowe lub deptaki, komunikacja autobusowa powinna wymienić te landary Solaris na mniejsze pojazdy typu bus, bo za kilka lat obecne autobusy nie przejadą żadną ulicą w mieście!
Maurycy
Maurycy 08.05.2019, 21:45
Na obchody wyzwolenia Świnoujścia przyjdzie czas gdy PiS zakończy swoją "dobrą zmianę" i rozwiązany zostanie IPN
zz
zz 08.05.2019, 20:47
Mądre słowa- ręce precz od grobów i pomników.

Pozostałe