Rozmowy na czasie…

  • 13.05.2019, 18:02 (aktualizacja 14.05.2019, 10:08)
  • Tomasz Sawicki
Rozmowy na czasie… ZTV Świnoujście
W programie z udziałem radnych Rady Miasta Świnoujście; Magdaleny Ilczuk – Wybieram Świnoujście i Jacka Jurkiewicza – Prawo i Sprawiedliwość, powracamy do tematu związanego z 19 dniowym strajkiem nauczycieli i nadzwyczajną sesją RMŚ, na której po prawie trzech godzinach, radni starali się wypracować uchwałę dotyczącą zapłaty za strajkowe dni.

Czy zwoływanie nadzwyczajne sesji w tym temacie było konieczne? Czy świnoujscy nauczyciele i pracownicy oświaty mogą liczyć na finansowe wsparcie? Na te pytania padnie odpowiedzi w programie Rozmowy na czasie. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Tomasz Sawicki
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ranata
Ranata 14.05.2019, 21:03
W ostateczności najbardziej przegranymi w strajku nauczycieli są.... nauczyciele. Po finansowej majowej nauczce, zapewne mało który z nauczycieli zdecyduje się strajkować we wrześniu
Observer
Observer 14.05.2019, 20:16
Nie jestem osamotniony by zdobyć informację, w jaki sposób i jakimi metodami do zajęć przygotowuje się nauczyciel wych. fizycznego, matematyki i np. plastyki? Może zaspokoi moją ciekawość nauczyciel któregoś z wymienionych przedmiotów

Pozostałe