Do wyborów 14 dni

  • 13.05.2019, 18:06 (aktualizacja 13.05.2019, 20:04)
  • Tomasz Sawicki
Do wyborów 14 dni ZTV Świnoujście
W niedzielę, 26 maja br. odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego. Kandydaci w coraz to większych banerowych ilościach zerkają na mieszkańców, przypominając swoim wizerunkiem i miejscem na liście swój start.

W poniedziałek, 13 maja br. do grupy startujących dołączyła mieszkanka Świnoujścia Elżbieta Jabłońska, przewodnicząca Rady Miasta Świnoujście z Koalicji Europejskiej - Platforma Obywatelska. Kandydatka powiedziała m.in. że europejski parlament potrzebuje zmian, potrzebuje nowych ludzi widzących więcej, dalej i mających realny wpływ na zmiany w unijnych państwach. W pełni podziela start do Parlamentu Europejskiego kandydatki Elżbiety Jabłońskiej marszałek województwa zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz, gdzie upatruje w kandydaturze przewodniczącej właściwą osobę, która zagwarantuje zapowiadane zmiany.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Tomasz Sawicki
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
wróżka
wróżka 13.05.2019, 21:29
Pani radnej to nie szkoda czasu i siana na tamte, te i przyszłe wybory? Do PE startują wyłącznie stare repy, którzy tam już byli i posmakowali wypłat w ojro.
wróżbita
wróżbita 16.05.2019, 13:56
a ja myślałem ,że to jest czytelnie.... zbieramy głosy na listę KO czym więcej osób lokalnie odda głos na ..... tym mniejsze są szanse na wejście pana ministra od helikoptera z Choszczna .
Do EU wejdzie Liberadzki , Arłukowicz 70% szans , każdy głos oddany na kandydata KO to BARDZO WAŻNY GŁOS - SZCZEGÓLNIE DLA NAS MIESZKAŃCÓW ŚWINOUJŚCIA
Pozdrawiam

Pozostałe