Ostatnie miesiące przed otwarciem

  • 15.05.2019, 16:36 (aktualizacja 15.05.2019, 18:24)
  • Leszek Wątkowski
Ostatnie miesiące przed otwarciem ZTV Świnoujście
Imponująco wygląda dziś przedszkolna inwestycja którą od podstaw na leśnej polanie wzniosła firma „Mirbud” ze Skierniewic.

Ostatni raz z nasza kamerą byliśmy na budowie miejskiego przedszkola przy ulicy Bydgoskiej,  6 grudnia 2018 roku był to wówczas ciągle jeszcze plac budowy na którym trudno było bez objaśnień kierownika kontraktu, pośród specjalnych pojazdów i ekip budowlanych dostrzec pomieszczenia czy miejsca przyszłego przedszkola.  W środę, 15 maja br. ostatni raz, przed oficjalnym przekazaniem i otwarciem obiektu zajrzeliśmy na plac budowy – plac jakże inny od tego z przed pięciu miesięcy. Z dumą i nieukrywaną radością z efektu pracy, po (jeszcze) obiekcie budowlanym oprowadził nas kierownik kontraktu Firmy "Mirbud" Rafał Śmigielski.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Emilia
Emilia 16.05.2019, 09:08
Zapisy do nowego przedszkola będą ogłoszone gdzieś wcześniej, czy na zasadzie; jedna pani, drugiej pani?
rk
rk 15.05.2019, 21:57
od września wszystkie mamy w mieście będą chciały zapisać do nowego przedszkole swoje dzieciaki
Eva
Eva 15.05.2019, 21:32
Przedszkole nabiera rumieńców, samo otoczenie również. Brawo wykonawcy!

Pozostałe