Międzynarodowe Forum o wodnej turystyce…

  • 15.05.2019, 16:50 (aktualizacja 18.05.2019, 13:36)
  • Leszek Wątkowski
Międzynarodowe Forum o wodnej turystyce… ZTV Świnoujście
W środę, 15 maja br. w świnoujskim Hotelu Interferie Medicam SPA , przez ponad pięć godzin z udziałem blisko dziewięćdziesięciu gości z Niemiec i Polski odbyło się 86. Polsko – Niemieckie Forum Przedsiębiorców .

Tematem wiodącym Forum była turystyka wodna która jest czynnikiem rozwoju gospodarczego regionu. O dzisiejszym międzynarodowym spotkaniu, przed rozpoczęciem obrad powiedziała Katarzyna Rówińska kierownik Centrum Usługowo -Doradczego w Euroregionie Pomerania.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Forum podzielone zostało na trzy bloki tematyczne. Uczestnicy dyskutowali m.in. na tematy dotyczące wzrostu i znaczenia turystyki wodnej jako specjalizacji województwa zachodniopomorskiego, mówiono również o tworzeniu warunków  partnerskich do rozwoju szeroko pojętej turystyki wodnej na przykładzie Świnoujścia oraz o celach i rozwoju Stowarzyszenia Związku Marin Morza Bałtyckiego. O randze Forum niech świadczy zainteresowanie nie tylko przedsiębiorców ale również obecność na nim samorządowców z zastępcą prezydenta Świnoujścia Barbarą Michalską, burmistrza Heringsdorfu Larsa Petersena i przedstawicieli branży turystycznej  - Zbigniewa Jagniątkowskiego prezesa Związku Portów i Przystani Jachtowych i Jerzego Raduchy wicedyrektora ds. organizacji imprez i współpracy międzynarodowej Centrum Żeglarskiego Szczecin.

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe