Lekcje inaczej, czyli mali Einsteini w SP-6.

  • 17.05.2019, 14:48 (aktualizacja 17.05.2019, 17:01)
  • Leszek Wątkowski
Lekcje inaczej, czyli mali Einsteini w SP-6. ZTV Świnoujście
Jak realizowany jest w praktyce jeden z zatwierdzonych na rok 2019 projektów – „Mali Einsteini – Fizyka dla smyka” mogliśmy przekonać się po zaproszeniu otrzymanym ze Szkoły Podstawowej nr 6.

W czwartek, 16 maja br. w sali sportowej, rozłożone zostało laboratorium , w którym realizowane były warsztaty prowadzone przez sześcioosobową ekipę instruktorów z Centrum Nowoczesności – Młyn Wiedzy z Torunia. O tych specjalistycznych warsztatach powiedział Sebastian Świercz. Jak widzimy były to zupełnie inne od prowadzonych w klasie zajęć z fizyki, gdzie każdy z uczniów mógł wszystkiego dotknąć a nawet przekonać się jak i dlaczego to działa.  W zajęciach warsztatowych uczestniczyła także dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6. Sylwia Szostak, nie kryjąc zadowolenia z tej nietypowo przeprowadzonej lekcji fizyki.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe