Rozmowy na czasie

  • 19.05.2019, 18:57 (aktualizacja 20.05.2019, 11:49)
  • Leszek Wątkowski
Rozmowy na czasie ZTV Świnoujście
„Szlachetne zdrowie, Nikt się nie dowie, Jako smakujesz, Aż się zepsujesz…” Słynna fraszka Jana Kochanowskiego, której fragment przytoczyliśmy, choć liczy sobie około pięciuset lat, nadal jest niezwykle aktualna. Mamy też znany wybór, Czy warto być, pięknym, bogatym czy zdrowym? Goście programu zdecydowanie stawiają na ostatni wybór!

Do programu zaproszenie przyjęły reprezentantki Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu, które każdego dnia, pośrednio lub bezpośrednio ratują nasze zdrowie i

życie: Wiesława  Kosińska pielęgniarka oddziałową oddziału wewnętrznego, Jolanta  Ławińska  pielęgniarka oddziałową oddziału ginekologiczno - położniczego i Dorota  Konkolewska prezes Zarządu Szpital Miejski, która niedawno decyzją Rady Nadzorczej rozpoczęła kolejną trzyletnią kadencję na stanowisku prezesa Zarządu. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Irena
Irena 20.05.2019, 18:08
Wyglada na to,ze bez dodatkowej kadry lekarskiej i finansow.....nie ma co marzyc o naprawie .I to powinien byc priorytet dla miasta.Prawa bezdomnych....izba wytrzezwien absolutnie niezbedna.....wladze miasta i rada miasta powinni stworzyc program i go zrealizowac...dofinansowanie szpitala i pozyskanie lekarzy i pielegniarek oraz powstanie izby wytrzezwien....W przeciwnym razie....pozostaje gdybanie.....i niezadowolenie pacjentow.
obserwator
obserwator 21.05.2019, 09:40
Szpital świetnie sobie radzi (w tych warunkach otoczenia jakie są). Na pewno przydało by się więcej pieniędzy (jak wszędzie) i większy wybór lekarzy, ale przede wszystkim musi się zmienić świadomość pacjentów. Szpital to nie hotel 5 gwiazdkowy, ani też nie "Klinika w Schwarzwaldzie" i postawa, że wszystkim wszystko się należy (bo to z ich podatków) daleko mija się z rzeczywistością. A jeśli chodzi o np. bezdomnych to są placówki w mieście (MOPR, wydział zdrowia) które powinny lepiej wykonywać swoją pracę, a nie liczyć tylko na Szpital i "jakoś to będzie".
Irena
Irena 21.05.2019, 16:17
Nie wiem,czy dobrze zrozumialam, ale tutaj chodzi nie o standart pobytu czy wyzywienia ale o....standart w leczeniu i opiece nad chorym a to jest niedostateczne,bo nie ma odpowiedniej liczby lekarzy i pielegniarek oraz to....ze szpital nie jest wystarczajaco dofinansowany.Nalezaloby stworzyc takie warunki bytowe aby lekarza chcieli tu pracowac i mieszkac oraz pielegniarki,,,
obserwator
obserwator 21.05.2019, 19:34
To jest właśnie to co miasto powinno zrobić. Napisać program i go realizować.
Ja-cóś
Ja-cóś 21.05.2019, 12:59
Święte słowa. Podpisuję się pod tym wszystkimi rękami!
mieszkaniec
mieszkaniec 20.05.2019, 16:09
Blondynka płacze na porodówce. Położna pyta:
- Dlaczego pani płacze?
- Bo urodziły mi się bliźniaki...
- I co z tego?
- Jak ja mężowi wyjaśnię, skąd to drugie dziecko!?
Sympatyczne wywiad. Pani Jolu, daje pani radę! :)
D.G.
D.G. 20.05.2019, 15:39
Wielki szacun drogie panie pielęgniarki za to co robicie. Ja też nie wyobrażam, żeby szpital mógł funkcjonować bez zaangażowania i fachowości pań pielęgniarek. Specjalne pozdrowienia dla p. Prezes.
Benek
Benek 20.05.2019, 15:20
W programie wystąpiły dwie panie pielęgniarki i jedna PIELĘGNICA :) Pozdrawiam wszystkie Benek
Katarzyna
Katarzyna 20.05.2019, 11:46
Rok temu byłam pacjentką naszego szpitala ponad tydzień na wewnętrznym i wspominam pobyt tam b. dobrze. Troskliwość i okazywane zrozumienie przez personel pamiętam do dziś. Dużo dobrego drogie panie pielęgniarki, bo to naprawdę dużo zależy od was!

Pozostałe