Śmieciowe konsultacje przed podwyżkami

  • 22.05.2019, 15:36 (aktualizacja 22.05.2019, 18:43)
  • Leszek Wątkowski
Śmieciowe konsultacje przed podwyżkami ZTV Świnoujście
W środę, 22 maja br. od godziny 13.30 w sali narad Urzędu Miasta w Świnoujściu z udziałem 20 przedstawicieli zarządców wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych.

Odbyło się już kolejne spotkanie konsultacyjne w sprawie zmian cen za odbiór nieczystości i ewentualnych zmian w systemie odbioru odpadów z terenu miasta. Spotkanie prowadziła zastępca prezydenta Świnoujścia Barbara Michalska z udziałem naczelnika Wydziału Ochrony Środowiska i Leśnictwa Beaty Tułodzieckiej-Terendy i Bogusława Żaczka dyrektora świnoujskiego Oddziału Firmy Remondis. Najbliższe spotkanie w temacie zmian cen za wywóz odpadów zaplanowane zostało na piątek, 24 maja br. z radnymi Rady Miasta Świnoujście.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe