Nowogard stawia na programy prozdrowotne

  • 24.05.2019, 18:35 (aktualizacja 24.05.2019, 19:57)
  • Leszek Wątkowski
Nowogard stawia na programy prozdrowotne ZTV Świnoujście
7 maja br. wystartował program „Zdrowe powietrze w Nowogardzie”, który w telegraficznym skrócie polega na otrzymanie dotacji przy wymianie starych pieców i kotłów co. Program skierowany jest do właścicieli domów, mieszkań, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych. Natomiast w piątek, 24 maja br. w sali urzędu miasta odbyła się konferencja prasowa, na której burmistrz Nowogardu Robert Czapla przedstawił kolejny, nowy projekt ph. „Zdrowy Nowogard”

Program skierowany jest do mieszkańców Nowogardu i w pierwszej kolejności obejmie ponad 400 podopiecznych mieszkańców korzystających z opieki Ośrodka Pomocy Społecznej. W konferencji, obok burmistrza Nowogardu wzięły udział: kierownik OPS Dorota Maślana i pełnomocnik burmistrza ds. osób niepełnosprawnych Justyna Wiącek. Po specjalny zestaw ratunkowy mieszkańcy mogą zgłaszać się po odbiór już od poniedziałku, 27 maja br. do siedziby OPS do pokoju nr 3 do p. Zbigniewa Florkowskiego.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe