Złote Gody - ponad 30 par!

  • 31.05.2019, 15:14 (aktualizacja 31.05.2019, 19:18)
  • Leszek Wątkowski
Złote Gody - ponad 30 par! ZTV Nowogard
W czwartek, 30 maja br. od godziny 13. W nowogardzkiej restauracji „Przystań” odbyła się niecodzienna uroczystość uhonorowania ponad 30 małżeńskich par, które w tych dniach tyle, że ponad 50 lat temu zawarli związki małżeńskie.

Gospodarzem uroczystości Złotych Godów był burmistrz Nowogardu Robert Czapla, który wraz z zastępcą kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Mariolą Tyrchą i przewodniczącym Rady Miejskiej w Nowogardzie Stanisławem Saniukiem, przywitali czcigodnych jubilatów. Burmistrz po gorących życzeniach skierowanych do jubilatów przystąpił do dekoracji medalami Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, przyznanymi przez prezydenta RP. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem i odśpiewaniem gromkich sto lat! 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe