Rozmowy na czasie

  • 03.06.2019, 12:55 (aktualizacja 03.06.2019, 15:44)
  • Leszek Wątkowski
Rozmowy na czasie ZTV Świnoujście
Kolejne spotkanie w programie Rozmowy na czasie zdominowały dwa tematy, nowa edycja Bonu Seniora przyjęta niedawno przez Radę Miasta i przygotowanie Miasta do kolejnego letniego sezonu.

Zaproszenie do programu przyjęli radni: Andrzej Mrozek z Prawa i Sprawiedliwości, Sławomir Nowicki z Grupy Morskiej Cała Naprzód i radny Jan Borowski z Platformy Obywatelskiej.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Iga
Iga 04.06.2019, 09:24
Czy naprawdę ważne jest kto wymyślił Bon Seniora, czy może ważne jest, że jest i pomaga wielu seniorom. Fakt, że prościej jest dać trzy stówy i mieć delikwenta z głowy, a niżeli wysilić się i zaproponować produkt z którego senior może skorzystać.
Bożena
Bożena 03.06.2019, 22:37
W pełni identyfikuję się z tokiem myślenia i poglądami pana Borowskiego. Widać, że pan Borowski interesuje się problematyką miasta.

Pozostałe