Nagrody Color Art rozdane

  • 03.06.2019, 19:17 (aktualizacja 03.06.2019, 19:25)
  • Tomasz Chaciński
Nagrody Color Art rozdane Tomasz Chaciński
„We wnętrzu morza” – takie było hasło przewodnie 29. Festiwalu Color Art. W Goleniowskim Domu Kultury wręczono nagrody za najlepsze prace malarskie i graficzne. Na konkurs napłynęło ponad 2 tysiące prac.

W 29. Międzynarodowym Color Art. wystartowały dzieci w wieku 6-13 lat. Jak co roku, prace do GDK napłynęły z całej Polski, a także m.in. ze Słowacji i Szwecji. Jurorzy nagrodzili i wyróżnili kilkadziesiąt osób. Nagrodą jest udział w czterodniowych warsztatach w Międzywodziu i Świnoujściu. Po ceremonii przyjezdni laureaci poszli na wycieczkę po Goleniowie a ich przewodnikiem była mieszkająca tu od 8 lat Jenny Crissey. Nagrodzone prace można oglądać w holu GDK.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Tomasz Chaciński
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe