Plenerowa sesja Rady Miasta Świnoujście

  • 05.06.2019, 13:03 (aktualizacja 05.06.2019, 18:56)
  • Leszek Wątkowski
Plenerowa sesja Rady Miasta Świnoujście ZTV Świnoujście
We wtorek, 4 czerwca br. o godzinie 16. w centrum miasta na placu Wolności, przewodnicząca Rady Miasta Świnoujście Elżbieta Jabłońska, z okazji 30. rocznicy częściowo wolnych wyborów 1989 roku, zwołała XIV uroczystą sesję Rady Miasta.

W programie sesji znalazło się m.in. wspólne odśpiewanie hymnu narodowego wraz z Chórem „Kantylena” Odczytanie okolicznościowej Deklaracji z okazji 30. rocznicy wyborów parlamentarnych w wolnej Polsce i wystąpienie zastępcy prezydenta  miasta Barbary Michalskiej . Po części oficjalnej i zamknięciu uroczystej sesji Rady Miasta, na placu Wolności rozpoczął się blok imprez przygotowanych przez Miejski Dom Kultury.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wanda
Wanda 08.06.2019, 14:17
To dobrze o nas świadczy że spotkaliśmy się na uroczystości nie wszystkie miasta organizowały takie plenerowe sesje Brawo !!!
Mariusz
Mariusz 05.06.2019, 20:07
Jest co świętować o czym świadczą te tłumy mieszkańców. Szczególny powód do świętowania miało SLD który jest spadkobiercą komuszej PZPR, którą wyrolowała i pogoniła od demokratycznego koryta Solidarność!
Tunel w budowie
Tunel w budowie 06.06.2019, 23:43
I po 30 latach okazuje się ,ze dziś Solidarność to coś poniżej poziomu morza .... to jest związek zawodowy na czele ,którego stoi człowiek broniacy poprzedniego systemu.... był w mundurku opłacany przez aprat PZPR dziś jest w garniturku i tez jest oplacany przez aparat PZPR (PolskaZjednoczonaPrawicaRzeczpospolitej ) brak różnic ..

Pozostałe