Przy pustej sali o Strategii Turystyki...

  • 05.06.2019, 17:12 (aktualizacja 05.06.2019, 18:35)
  • Tomasz Sawicki
Przy pustej sali o Strategii Turystyki... ZTV Świnoujście
Wydawało by się, że tematy związane z turystyką, planami kierunków jej rozwoju powinny być, w mieście takim jak Świnoujście tematami priorytetowymi.

Jednak jest inaczej o czym świadczą choćby nasze zdjęcia filmowe wykonane dziś w środę, 5 czerwca br. o godzinie 16. w sali narad Urzędu Miasta, gdzie przedstawiciele firmy 2BA - Doradztwo Strategiczne z Nysy Agnieszka i Leszek Nowak przygotowali Strategię Rozwoju Turystyki dla Miasta Świnoujście na lata 2019-2029. Strategia miała być przedstawiona radnym Rady Miasta i szeroko rozumianej branży turystycznej. Wcześniej, w ramach prac nad Strategią zostały przeprowadzono konsultacje, które odbyły się w dniu 21 stycznia  i 19 lutego 2019 z branżą turystyczną i przedstawicielami Urzędu Miasta w Świnoujściu. Czyżby temat Strategii już nudził zainteresowanych, że Radę Miasta reprezentowało aż trzech radnych(radna Dorota Mikulska, radny Wiesław Góreczny i radny Stanisław Bartkowiak) Nie było reprezentanta choćby Świnoujskiej Organizacji Turystycznej, czy Uzdrowiska Świnoujście. Ostatnio ani posiedzenia Komisji Rady Miasta, ani też spotkania konsultacyjne w ważnych dla miasta tematach nie cieszą się zainteresowaniem adresatów. Dlaczego!?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Tomasz Sawicki
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Irena
Irena 08.06.2019, 10:10
Nic na sile,skoro nie sa zainteresowani..nalezy ich zmienic na ,obowiazkowych i kreatywnych...a nie sie dziwic ,ze nie sa zainteresowani.
mieszkaniec
mieszkaniec 05.06.2019, 19:39
kamer nie było, transmisji na żywo nie było to i radnych nie ma. ale dyskusja przez wiele godzin będzie, gdy przyjdzie radnym podejmować uchwałę w sprawie przyjęcia strategii rozwoju turystyki.

Pozostałe