Studenckie Juwenalia UTW

  • 10.06.2019, 12:57 (aktualizacja 10.06.2019, 17:27)
  • Leszek Wątkowski
Studenckie Juwenalia UTW ZTV Świnoujście
Raz w roku słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku ze Świnoujścia mają swoje święto, są to organizowane od wielu już lat Wyspiarskie Juwenalia.

W minioną sobotę, 8 czerwca br. do Świnoujścia z województwa zachodniopomorskiego przyjechało blisko trzystu reprezentantów Uniwersytetów Trzeciego Wieku, którzy pokazali umiejętności  zdobyte na Wydziale  Śpiewu, Tańca i Radości UTW. Organizatorem Juwenaliów jak co roku, jest UTW Świnoujście działający w  Miejskim Domu Kultury , pod bacznym okiem i wydatnej pomocy dyrektora Andrzeja Pawełczyka.  W muszli koncertowej przy promenadzie wystąpiły zespoły z Uniwersytetu Trzeciego Wieku i Akademii Seniora w Szczecinie , UTW z Gorzowa Wielkopolskiego, Stargardu i Kołobrzegu, które serdecznie przywitał prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz i jego zastępca Paweł Sujka. Najliczniejszą grupę stanowili gospodarze spotkania.  Studenckie Juwenalia organizacyjnie ogarniała i prowadziła ku dobremu rektor UTW Barbara Okoń na co dzień instruktor Miejskiego Domu Kultury. Do zobaczenia za rok!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe