Połączone siły piłkarskie na wyspach

  • 17.06.2019, 16:11 (aktualizacja 17.06.2019, 19:17)
  • Leszek Wątkowski
Połączone siły piłkarskie na wyspach ZTV Świnoujście
W poniedziałek, 17 czerwca br. prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz zaprosił media na konferencję prasową, która odbyła się w sali Urzędu Miasta.

Na konferencję zaproszeni zostali również przedstawiciele zarządu  Akademii  Piłkarskiej Baltica - Marcin Adamski, Sebastian Olszar i Adrian Górski oraz przedstawiciele zarządu Morskiego Klubu Sportowego Flota w osobach Leszek Zakrzewski i Maciej Keller.  Prezydent na konferencji powiedział o ważnym wydarzeniu obu organizacji piłkarskich w Świnoujściu.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kajtek
kajtek 23.06.2019, 13:09
Do zarządu musza wejść młodzi ludzie z otwartymi głowami, którzy dotknęli dużej profesjonalnej piłki. Uważam, że Adamski czy Olszar powinni miec swoje ważne miejsce w zarządzie Floty .Flota jeśli chce myśleć o czymś więcej niż awans tylko do III ligi musi znaleźć inwestora i przekształcić się w SSA. Na dzisiaj wzmocnić zespól i walczyć o III ligę. Zacząć porządnie szkolić młodzież co da korzyści w przyszłości w postaci sukcesów sportowych i finansowych. Pan Sebasian Olszar mogbly zdecydowac sie na pomoc Flocie w postaci powrotu do zespolu.
Sympatyk 1
Sympatyk 1 19.06.2019, 18:17
FLOTA posiada wykwalifikowany sztab szkoleniowy, który odpowiada za następujące grupy dzieci oraz młodzieży i wygląda on następująco:
- ŻAKI i ORLIKI: trener SŁOWIŃSKI + 2 trenerów do pomocy
- MŁODZIKI: trener SKWARA + 1 trener do pomocy
- TRAMPKARZE: trener POLARCZYK + 1 trener do pomocy
- JUNIORZY: trener POLARCZYK + 1 trener do pomocy
- SENIORZY: trener ROT.
W SUMIE to daje liczbę 220 zawodników, którzy są zarejestrowani w ZZPN-ie.
Kuba
Kuba 20.06.2019, 09:35
Panie prezesie Szymański i co z tej pańskiej wyliczanki wynika???
Sympatyk 1
Sympatyk 1 20.06.2019, 11:42
A co by Pan Kuba chciał wiedzieć na teamt wyliczanki Pana Prezesa Szymańskiego ??? - 220-ro zawodników trenujących i zarejestrowanych w ZZPN-ie. Czy tak trydno to zauważyć w powyższej informacji ???
Sympatyk
Sympatyk 19.06.2019, 08:03
Do wszystkich, którzy politycznie chcą "położyć łapę" na Klubie Flota i mieć tam "swoich": " KLUB jest organizacją sportową, neutrealną pod względem politycznym, wyznaniowym, etnicznym i rasowym". Pytanie: Jak to się ma do tego, że ktoś nakazuje, a wręcz każe to...……, tamto...…….. i jeszcze to...………….. ???!!! - wiadomo o kim mowa.
jaro69
jaro69 18.06.2019, 22:42
Wielkie Brawa należą sie Akademii BALTICA, przez 3 lata zrobili więcej niz Flota przez 50 lat, dzieci szkolone od 4 roku zycia, wprowadzili standardy na ktorych Flota moze sie wzorować. Poza tym super ludzie, poswiecajacy swój prywatny czas dla rozwoju pilki nożnej. BRAWO BALTICA
I prosze Panowie nie przejmować sie tymi anonimami.
Flotą
Flotą 18.06.2019, 20:36
Brakuje słow jak widać tych cwaniaków w Baltice wybieraj sobie samych znajomych kto ma grać a reszta to patologia ,, oczywiście ze chodzi o kasę bo baltica tonie ... a łysy i rudy się boi
Sympatyk2
Sympatyk2 18.06.2019, 14:02
Jak po 4 latach wyciągnęli drużynę z dołka to teraz wszyscy wala drzwiami i oknami bo będzie KASA? I co chcą zrobić znowu to samo co wcześniej zrobili. Nie wiem kto i gdzie ale na odległość czuć przekręt z strony Baltici a pan prezydent na to zezwala ?
Lisek
Lisek 18.06.2019, 14:02
Relacje Floty z Baltica nigdy nie byly zdrowe Panie Adamski i dobrze Pan o tym wie.To wy wprowadziliscie niezdrowa atmosfere wraz z niektorymi rodzicami.Jak ma pan zamiar to rozwiązać?To dzieki zarządowi,sponsorom,trenerom i zawodnikom Flota istnieje i pnie sie w górę.A wy to zniszczycie.FLOTA JEST TYLKO JEDNA.
sympatyk
sympatyk 18.06.2019, 11:34
Całemu Zarządowi Klubu Flota należą się DUŻE BRAWA. Za to gdzie jest Klub FLOTA teraz !!! Gdzie byli ci panowie z baltici 4 lata temu ??? dlaczego 2,5 roku temu nie skorzystali z zaproszenia FLOTY do przyłączenia się do niej i wspólnych działań ??? Jak to wygląda wizerunkowo: FLOTA - starzy działacze, baltica - młodzi, piękni i bogaci. A gdzie reszta Zarządu FLOTY ??? - przecież to też młodzi ludzie. Wszystko robione pod marketing.
Lisek
Lisek 18.06.2019, 13:47
Dokladnie gdzie byli.
Większość dzieci odejdzie z floty przez podłączenie sie z baltica.Teraz będę chcieli wprowadzać swoje rządy,chyba co niektorzy zapomnieli gdzie byla Flota a teraz jak pnie sie w górę to trzeba położyć swoje lapska na niej.
Sympatyk
Sympatyk 18.06.2019, 07:58
A Pan Adamski pamięta jak powiedział o dzieciach grających we Flocie ??? To ja przypomnę: We Flocie grają dzieci z rodzin patologicznych !!! - bo Flota jest Klubem dla wszystkich dzieci !!!!!!!!!!!!!!!!!
Lisek
Lisek 18.06.2019, 13:38
I dzieci ktore nie umieja grac w pilke,dzieci z floty są notorycznie obrazane.
Teraz flota podnosi sie z popiolow to trzeba ją sprzedać.Flota jest tylko jedna a Baltica niech spada.
Kazik
Kazik 18.06.2019, 02:01
Cel taki zrealizowaliście, ze większość dzieci z Baltici uciekła do floty. Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze.
Leon
Leon 18.06.2019, 07:59
O jaką kasę chodzi i dla kogo? Bo nie bardzo kumam

Pozostałe