Prymus 2019

  • 17.06.2019, 16:14 (aktualizacja 17.06.2019, 20:26)
  • Leszek Wątkowski
 Prymus 2019
W poniedziałek, 17 czerwca br. o godzinie 13. W sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Świnoujściu rozpoczęła się uroczystość związana ze świnoujską oświatą - Gala – Prymus 2019.

W wypełnionej po brzegi sali miejsca zajęli  najlepsi z najlepszych ze wszystkich placówek edukacyjnych miasta. Nagrody – statuetki Prymus 2019 za osiągnięcia w nauce i olimpiadach przedmiotowych na szczeblu centralnym i wojewódzkim, wręczane były w obecności rodziców i najbliższych przez prezydenta Świnoujścia Janusza Żmurkiewicza, jego zastępcę Pawła Sujkę, naczelnika Wydziału Edukacji U.M. Edytę Tomaszek, przewodniczącą Rady Miasta Świnoujście Elżbietę Jabłońską i przewodniczącego Komisji Edukacji, kultury i Sportu Rady Miasta Ryszarda Kowalskiego. Zapraszamy na obszerną relację z dzisiejszej sympatycznej uroczystości.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe