Świnoujście. Przed sesją…

  • 26.06.2019, 14:47 (aktualizacja 05.07.2019, 18:53)
  • Leszek Wątkowski
Świnoujście. Przed sesją… ZTV Świnoujście
W czwartek, 27 czerwca br. o godzinie 9. W sali narad urzędu miasta odbędzie się 15 sesja Rady Miasta Świnoujścia. Zanim radni wyruszą na urlopowe szlaki będą mieli do przyjęcia 12 uchwał, w tym uchwały absolutoryjnej z wykonania budżetu miasta za 2018 rok.

Tradycyjnie przed czwartkową sesją obradowały komisje stałe RM: Komisja Uzdrowiskowa i Rozwoju Turystyki pod przewodnictwem radnego Wiesława Górecznego, Komisja Zdrowia i Spraw Społecznych której przewodniczył radny Grzegorz Koss, Komisja Gospodarki Morskiej której przewodniczącym jest radny Jan Borowski. Odbyło się również posiedzenie połączonych Komisji: Gospodarki i Budżetu – przewodniczący radny Sławomir Nowicki i Komisji Edukacji, Kultury i Sportu pod przewodnictwem Leona Ryszarda Kowalskiego. Komisje wypracowały zagadnienia do poszczególnych uchwał głosowanych na sesji. Natomiast o porządku obrad powiedziała przewodnicząca RMŚ – radna Elżbieta Jabłońska.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Irena
Irena 28.06.2019, 12:55
Potrzebne i ambitne zalozenia...trzymam kciuki za powodzenie tych zalozen....w szczegolnosci za sprawe szpitala i sluzby zdrowia.

Pozostałe