Świnoujście. Samorządowy Program Informacyjny – czerwiec 2019

  • 28.06.2019, 12:26 (aktualizacja 05.07.2019, 18:52)
  • Leszek Wątkowski
Świnoujście. Samorządowy Program Informacyjny – czerwiec 2019 ZTV Świnoujście
W czasie lata staramy się realizować programy w tzw. terenie. W piątek, 28 czerwca br. Samorządowy Program Informacyjny zrealizowaliśmy w Hotelu Cesarskie Ogrody a dokładnie w zielonym jego otoczeniu.

W programie z udziałem prezydenta Świnoujścia Janusza Żmurkiewicza rozmawialiśmy m.in. o zakończonej w czwartek, 27 czerwca br. XV sesji Rady Miasta Świnoujścia, gdzie radni głosowali m.in. nad wotum zaufania dla prezydenta oraz nad udzieleniem absolutorium z wykonania budżetu za 2018 rok. Prezydent odniósł się w programie do rankingu ogłoszonego przez Newsweeka, w którym zajął piąte miejsce, jednak nie przybył na spotkanie i wręczenie stosownej statuetki do Wrocławia. Prezydent mówił także o  propozycjach „rozdawnictwa” ze strony Miasta jakie często słyszy od mieszkańców a nawet radnych. Nie zabrakło tematów inwestycyjnych realizowanych na terenie Miasta i spraw związanych z wodą pitną, możliwościami jej pozyskiwania i jej oszczędzaniem. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Irena
Irena 29.06.2019, 07:55
Tez jestem tego zdania "Bez inwestycji nie ma rozwoju"....zycze dalszych sukcesow...
Wanda
Wanda 28.06.2019, 23:07
Tak, p. Prezydencie, ja również wierzę, że będzie milej, wspanialej i pięknie w moim mieście. Na wszystko potrzeba czasu by doczekać planowanych efektów, maruderów niestety nigdzie nie brakuje, nie należy się nimi przejmować, bo im wszędzie źle i nic się nie podoba.

Pozostałe