Nowogard. Samorządowy Program Informacyjny

  • 05.07.2019, 15:46 (aktualizacja 05.07.2019, 18:46)
  • Leszek Wątkowski
Nowogard. Samorządowy Program Informacyjny ZTV Nowogard
Okres urlopowo-wakacyjny tegorocznego lata wcale nie oznacza sielanki i beztroskiego wypoczynku dla samorządów i przedstawicieli gospodarzy w terenie – burmistrzów, wójtów i prezydentów miast, przynajmniej nie w lipcu.

W Nowogardzkim ratuszu burmistrz Robert Czapla nie zwalnia obrotów w działalności, spotkaniach i wyjazdach w tzw. teren, cóż gmina administracyjnie rozległa, tak i problemów do rozwiązywania nie mało. Burmistrza Nowogardu zapytaliśmy m.in. o ostatnią sesję absolutoryjną z wykonania budżetu gminy za rok 2018. Interesowaliśmy się również m.in. imprezami tegorocznego lata, akcjami pomocowymi dla mieszkańców oraz miejskimi inwestycjami. Zapraszamy!

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
T. R.
T. R. 05.07.2019, 19:53
Jestem pod wrażeniem znajomości spraw i działalności pana Burmistrza Czapli. Ma pan rację, że liczy się skuteczność w działalności a nie jakieś popierdułki i przymilanie się radnym by uzyskać absolutorium i wotum zaufania. Powodzenia życzę w dalszych działaniach w rozwoju Nowogardu.

Pozostałe