Zapowiada się bombowa niedziela dla części miasta

  • 12.07.2019, 12:44 (aktualizacja 12.07.2019, 14:14)
  • Leszek Wątkowski
Zapowiada się bombowa niedziela dla części miasta ZTV Świnoujście
W piątek, 12 lipca br. w sali urzędu miasta Świnoujście odbyła się konferencja prasowa prezydenta miasta z udziałem m.in. przedstawicieli: Wydziału Zarządzania Kryzysowego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie i w Świnoujściu, 8 Flotylli Obrony Wybrzeża, komendy miejskiej policji w Świnoujściu, KM Państwowej Straży Pożarnej i Straży Granicznej.

Tematem konferencji było przedstawienie działań zabezpieczających i bezpieczeństwa w rejonie wydobycia, usuwania i transportu na poligon morski zlokalizowanej w wodach Zalewu Szczecińskiego lotniczej miny morskiej z okresu II wojny światowej. Akcja rozpocząć ma się w najbliższą niedzielę, 14 lipca br. około godziny 5.30 i trwać ma około 4 godzin. W tym czasie ewakuowanych ma zostać ok. 160 mieszkańców. Ulica Wybrzeże Władysława IV w czasie akcji zostanie całkowicie zamknięta, wstrzymany będzie również ruch jednostek pływających w kanale portowym i na torze wodnym. Więcej informacji przekazujemy w relacji z dzisiejszej konferencji prasowej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 

Leszek Wątkowski

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
max
max 14.07.2019, 22:49
Przesada z tymi nakładami środków i służb, nie pierwsza i nie ostatni, a żołnierz doskonale radą sobie z takimi bombkami.... chyba służby wojewody czują już wybory parlamentarne i konieczność szumu medialnego.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 12.07.2019, 14:36
Wywieźli by to bombowe żelastwo w nocy i nie robili by z tego powodu wielkiego halo i sensacji XI wieku

Pozostałe