Gość który wzbudza zaufanie artystów …

  • 09.08.2019, 13:27 (aktualizacja 09.08.2019, 14:00)
  • Leszek Wątkowski
Gość który wzbudza zaufanie artystów … ZTV Świnoujście
Dziennikarz i recenzent muzyczny, związany obecnie z Programem I Polskiego Radia. Jest też autorem recenzji muzycznych i filmowych, jest członkiem Akademii Muzycznej Trójki. Wielokrotnie zasiadał w jury rozmaitych festiwali muzycznych. Prowadzi koncerty oraz gale artystyczne na terenie całego kraju.

Sprawozdawca  muzyczny z polskich festiwali muzycznych i filmowych. Redaktor nagrań muzycznych z dziedziny jazzu i muzyki rozrywkowej w studiach nagraniowych Polskiego Radia. Juror na polskich festiwalach muzycznych. Jest autorem  i prowadzącym cykl  programów filmowych. Od kilku lat zasiada w jury Konkursu na Interpretację Piosenek Marka Grechuty podczas Grechuta Festival w Świnoujściu. Paweł Sztompke bo o nim mowa, potrafi zjednać sobie artystów i wykonawców znajdując  wspólny język, a ewentualne błędy i niedociągnięcia zawsze wskazuje im serdecznym palcem…

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe