Wszystko co dobre, szybko się kończy…

  • 12.08.2019, 15:40 (aktualizacja 12.08.2019, 18:21)
  • Leszek Wątkowski
Wszystko co dobre, szybko się kończy… ZTV Świnoujście
W ostatnim dniu 5.Grechuta Festival – Świnoujście 2019, dzięki uprzejmości dyrekcji pięciogwiazdkowego Hotelu Hamilton, spotkaliśmy się z Danutą Grechuta – opiekunem artystycznym Festivalu, by na gorąco podsumować najważniejsze wydarzenia, które miały miejsce podczas tegorocznego jubileuszowego Grechuta Festival.

Już po raz piąty Świnoujście – nadbałtyckie miasto archipelag, rozpostarte na 44 wyspach, rozbrzmiewało wyjątkową muzyką. Wyjątkową, ponieważ słowo to najpełniej określa twórczość patrona festiwalu – Marka Grechuty, jednego z najwybitniejszych polskich bardów,  który już na zawsze wyznaczył miejsce poezji w muzyce i muzyki w poezji…  5.Grechuta Festival – Świnoujście 2019 odbył się między 6 a 10 sierpnia br. Piękno zawarte w twórczości Marka Grechuty, nieustannie inspiruje innych twórców i nowych wykonawców, o czym mogli przekonać się słuchacze podczas tegorocznej edycji festiwalu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe