Finał GFŚ-2019. pod każdym względem wyjątkowy!

  • 12.08.2019, 15:50 (aktualizacja 12.08.2019, 18:19)
  • Leszek Wątkowski
Finał GFŚ-2019. pod każdym względem wyjątkowy! ZTV Świnoujście
W minioną sobotę, 10 sierpnia br. w świnoujskim amfiteatrze im. Marka Grechuty odbył się finał trwającego przez pięć dni 5. Grechuta Festival – Świnoujście 2019.

Na to muzyczne wydarzenie organizatorzy zaproponowali multimedialny koncert pt.  „Tribute to Zbigniew Wodecki”, był to koncert poświęcony pamięci Zbigniewa Wodeckiego. Ideą koncertu było spotkanie wykonawców i publiczności nie tylko z muzyką patrona wydarzenia, ale i z nim samym, gdyż widowisko oprawione zostało wyjątkowymi materiałami archiwalnymi. Podczas koncertu nie zabrakło najpiękniejszych duetów, wielkich muzycznych przebojów z ogromnego i różnorodnego repertuaru Wodeckiego. Koncert spotkał się z dużym zainteresowaniem słuchaczy i z aplauzem skierowanym do artystów; Alicji Majewskiej, Kasi Cerekwickiej, Ewy Uryga, Jacka Wójcickiego, Jacka Kotlarskiego, Włodzimierza Korcza, oraz Orkiestry pod dyrekcją Tomasza Szymusia. Przed wyjściem na scenę, poprosiliśmy artystów;  Alicję Majewską i Jacka Wójcickiego o chwilę rozmowy i wprowadzenie nas w muzyczny klimat spektaklu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
.
. 12.08.2019, 23:45
Pani Alicja Majewska i pan Jacek Wójcicki zasługują na najwyższe uznanie. Sobotni koncert ku czci Zbigniewa Wodeckiego wspaniały dzięki m.in wymienionym wykonawcom.Wielkie brawa!
Halina
Halina 12.08.2019, 19:09
Wspaniali artyści potrafią wprowadzić klimat do wspaniałego koncertu. Dziękuję za dwie godziny wzruszenia.

Pozostałe